Autor: Iza
30 maja, 2019Newsy

Połączenie komfortu i estetyki

Osiedle Śliwkowe proponuje nowe mieszkania w Warzymicach pod Szczecinem, łączące estetykę i komfortowe pojęcie przestrzeni, w wyjątkowo spójny sposób. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne nie tylko przyciągają wzrok ale jednocześnie, gwarantują wygodę życia, w przestrzeni o odpowiednio skonfigurowanych parametrach. Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Sprawdź szczegóły tej inwestycji już teraz!

Firma Gryf Development Sp. z o.o. Sp. k. wykorzystuje do realizacji swoich projektów wyłącznie najlepsze jakościowo, sprawdzone materiały. Nie inaczej jest także w przypadku opisywanego osiedla. Jego trwałość i estetyka są właśnie wynikową starannie wykonanych prac, przy użyciu materiałów, pochodzących od renomowanych firm.

Zróżnicowany metraż i układ pomieszczeń, z łatwością dopasuje się do niejednorodnych potrzeb klientów. Obecnie w sprzedaży, znajduje się jeszcze szeroka oferta nieruchomości o powierzchni od 49,45 m2 do 120,75 m2. Lokale posiadają układ od 2 – do 5- pokojowy, więc są w stanie zaspokoić potrzeby singli, par jak i rodzin, poszukujących należytego komfortu. Osiedle Śliwkowe zaprojektowane zostało w taki sposób, by wnętrza zyskały odpowiednie naświetlenie a pomieszczenia były ustawne i przestronne. Możliwość wydzielenia osobnej kuchni oraz dodatkowa przestrzeń wypoczynkowa w postaci prywatnych ogródków, tarasów, balkonów bądź loggii, to kolejne, znaczące atuty.

Zakończenie prac budowlanych przewidziano na II kwartał 2020 roku. Już dzisiaj więc, możesz zaplanować swoje lepsze, wygodniejsze jutro!