Autor: Dopoznania.pl
31 maja, 2021Newsy

Polanka Niemena – zamieszkaj na Nowym Mieście i ciesz się bliskością zieleni

Odpowiednia lokalizacja i metraż dopasowany do potrzeb wszystkich domowników to wciąż jedne z kluczowych czynników decydujących o wyborze nowego mieszkania w Poznaniu. Jednak, jak pokazał czas pandemii, niezwykle ważny okazuje się również własny kawałek zieleni, gdzie niezależnie od okoliczności, można zaczerpnąć świeżego powietrza. W odpowiedzi na potrzeby klientów, ceniących komfort, naturę i bliskość centrum, deweloper Budimex Nieruchomości realizuje inwestycję mieszkaniową Polanka Niemena.

Realizowany przy ul. Niemena w Poznaniu budynek pomieści 294 mieszkania w układach 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Z myślą o indywidualnych oczekiwaniach kupujących, deweloper zaplanował lokale mieszczące się w przedziale od 31 do 111 m2. Poza funkcjonalnym wnętrzem, nowe mieszkania na Łacinie, dysponować będą powierzchniami dodatkowymi w postaci balkonów, loggii, tarasów lub ogródków. Rozwiązania te pozwolą cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu tuż za progiem własnego „M”. Własny zielnik, kwiaty, aromatyczna kawa w promieniach słońca, a może odpoczynek po wyczerpującym dniu – na osiedlu Polanka Niemena wszystko to jest możliwe!

Równie atrakcyjnie prezentują się części wspólne nowej inwestycji od Budimex Nieruchomości. Deweloper zaplanował trzy dziedzińce, oferujące strefę zabawy, rekreacji i sąsiedzkich spotkań. Nie zabraknie tu placu zabaw, ławek, stojaków na rowery, leżaków oraz urządzeń do ćwiczeń. Uroku doda osiedlowa zieleń, na którą złożą się byliny, krzewy i drzewa.

Miłośnicy spędzania czasu na łonie natury z pewnością docenią także bliskość Jeziora Maltańskiego, od którego Polankę Niemena dzieli jedynie 20-minutowy spacer. Dodając do tego doskonale rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe, dobry dostęp do placówek edukacyjnych oraz bliskość komunikacji miejskiej otrzymujemy komfortowe i przyjazne do życia miejsce, obok którego trudno przejść obojętnie.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży Budimex Nieruchomości i zarezerwuj nowe mieszkanie na poznańskiej Łacinie.