Autor: Iza
11 marca, 2019Newsy

Pomoc w uzyskaniu kredytu

Nie wiesz, czy możesz pozwolić sobie na zaciągnięcie kredytu hipotecznego? Przeraża Cię wizja samodzielnego przechodzenia przez cały proces weryfikacyjny w banku? Szukasz alternatywnego sposobu na sfinansowanie zakupu lokalu, przy optymalizacji kosztów? W każdym z tych przypadków oraz wielu innych, z pomocą przychodzi wsparcie ze strony doradcy kredytowego.

Każdy klient, decydujący się na zakup nieruchomości na Osiedlu Pszczelin etap II, może posiłkować się takim wsparciem w sposób całkowicie bezpłatny. Jest to możliwe, dzięki nawiązaniu przez dewelopera Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane Eko-Bud Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Żyrardowie, który przygotował specjalną ofertę kredytu hipotecznego. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nie tylko sporą ilość pieniędzy ale także bezcennego czasu, niezbędnego przy samodzielnym porównywaniu parametrów najpopularniejszych ofert rynkowych. Preferencyjne warunki kredytowania, będą miały duże znaczenie w ogólnym rozliczeniu kosztów pozyskania środków.

Wspomniana inwestycja powstaje w podwarszawskim Brwinowie i charakteryzuje się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki temu oraz w oparciu o specjalne warunki kredytowania, będziesz mógł pozwolić sobie na znacznie więcej! Skontaktuj się z doradcą już dziś i poznaj stojące przed Tobą możliwości.