Autor: Iza
30 maja, 2019Newsy

Postaw na dom z ogrodem w spokojnej okolicy

W otoczeniu lasów i niskiej zabudowy, w dzielnicy Szczepankowo, powstaje osiedle Poznań Bobrownicka. Oferuje nowe domy w Poznaniu, w kameralnym otoczeniu, nieopodal trasy A2. Tutaj uzyskasz harmonię w życiu, odpoczniesz po ciężkim dniu i z łatwością skorzystasz z licznych udogodnień, jakie ma do zaoferowania stolica Wielkopolski.

Deweloper Akropol Inwestycje Sp. z o.o. postawił na funkcjonalną i tańszą w eksploatacji zabudowę szeregową, która jednocześnie daje wysokie poczucie prywatności i niezależności. Powierzchnia dostępnych jeszcze domów waha się od 84,29 m2 do 100,69 m2. Zapewniają one układ 4- lub 5- pokojowy, więc z łatwością zaspokoją potrzeby, nawet całkiem licznej rodziny. Ceny rozpoczynają się od 359 000 złotych, co na poznańskie realia, jest rzeczywiście konkurencyjną propozycją.

Pobliska infrastruktura zapewnia dostęp do niezbędnych na co dzień udogodnień: sklepy, punkty usługowe, placówki oświatowe czy ośrodek zdrowia. Szybki dojazd do centrum oraz sprawne poruszanie się po całym regionie (dzięki bliskości autostrady) znacząco poszerza ofertę infrastrukturalną. Otoczenie pełne zieleni, przynosi ukojenie zmysłów, zachęca do aktywnego wypoczynku i dostarcza  świeżego powietrza. Do każdego z segmentów przynależy prywatny ogródek, na którym z łatwością zaaranżujesz ciekawą przestrzeń wypoczynkową ze strefą zabawy dla dzieci. Przenieś się z rodziną na osiedle Poznań Bobrownicka i zyskaj komfort, o którym od dawna marzyłeś.

 

Zobacz inne domy w Szczepankowie