21 maja, 2018Strona główna

Postaw na lokale usługowe na Hawelańskiej

Idealnym miejscem do rozpoczęcia swojego biznesu jest obiekt mieszkalny. Jedną z inwestycji posiadającą w swojej ofercie lokale usługowe o różnorodnych metrażach (np. 64,62 m2 czy 146,77 m2) jest Hawelańska realizowana przez GGW Development.

Jesteś osobą, która już od dawna myślała o prowadzeniu „czegoś swojego”? Pamiętaj, zdobycie klientów to podstawa, by utrzymać się na rynku. Jest to jednocześnie jeden z najważniejszych czynników gwarantujących sukces prowadzonej działalności. By firma szybko się „rozkręciła” potrzebni są ludzie, niezależnie od tego czy chcesz prowadzić kwiaciarnię, salon fryzjerski, gabinet weterynaryjny czy serwis. W związku z powyższym nasuwa się myśl, iż idealnym miejscem do rozpoczęcia swojego planu jest obiekt mieszkalny.

Założenie przedsiębiorstwa na terenie osiedla wyklucza problemy początkujących firm - gwarantuje szerokie grono odbiorców. Każdego dnia obok Twoich drzwi przejdzie dziesiątki potencjalnych klientów. Mieszkańcy zaczną kojarzyć szyld, a Ty zyskasz rozpoznawalność. Nie zginiesz ”w tłumie”, jak mogłoby to mieć miejsce w centrum miasta, gdzie na każdym kroku bombardowani jesteśmy reklamami. Dodatkowymi zaletami są: mniejsza konkurencja, komfort pracy i stabilizacja na podłożu biznesowym.

Jedną z inwestycji posiadającą w swojej ofercie lokale usługowe o różnorodnych metrażach (np. 64,62 m2 czy 146,77 m2) jest Hawelańska realizowana przez GGW Development. Osiedle to zlokalizowane zostało w urokliwej części Poznania, w pobliżu Cytadeli, Doliny Warty i w niedalekiej odległości od centrum. Dzięki tak dobrej lokalizacji można liczyć nie tylko na pojawienie się w swoich progach mieszkańców Hawelańskiej ,ale i innych osób z okolicznych dzielnic, a tym samym na prężny rozwój swojej działalności.