Autor: Iza
21 czerwca, 2019Newsy

Postaw na nowoczesność, elegancję i spokojną okolicę

Planujesz podnieść standard swojego życia? Marzysz o miejscu, w którym wypoczynek po ciężkim dniu będzie przebiegał w spokojnej atmosferze? Chcesz mieszkać w wygodnej, miejskiej lokalizacji ale jednocześnie marzy Ci się sąsiedztwo parku? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to znaczy, że koniecznie powinieneś się zapoznać z ofertą osiedla Willa Wrocław.

To miejsce wyjątkowe, wykonane w oparciu o staranny i niezwykle pomysłowy projekt, pełne nowoczesnych udogodnień i rozwiązań technologicznych. Staranne wykończenie, przy użyciu wyselekcjonowanych materiałów, przekona nawet najbardziej wybrednych klientów. To cecha rozpoznawcza projektów firmy Matusewicz Development Sp. z o.o. Sp. k. Drewniane okna o ponadprzeciętnej wysokości, wprowadzają dużą ilość światła słonecznego i znakomicie otwierają wnętrza na tarasy, wykończone drewnem egzotycznym i szklanymi balustradami. Klienci o szczególnie wysokich wymaganiach, mogą sięgnąć po ofertę okazałych penthouse, znajdujących się na najwyższej kondygnacji. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Wschodniego, zapewnia stały kontakt z zielenią i niezwykły, jak na miejskie warunki, widok z okien.

Niska, elegancka zabudowa Willi Wrocław, starannie zagospodarowane części wspólne oraz nowoczesne rozwiązania dbające o bezpieczeństwo, tworzą przestrzeń o wysokich walorach konkurencyjności. Budowa inwestycji została już ukończona, więc możesz dokładnie zapoznać się z lokalem, przed podjęciem decyzji a jednocześnie szybko przenieść do wymarzonego wnętrza.