Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2019Newsy

Postaw na własną elektrownię fotowoltaiczną

Osiedle Słoneczniki – domy zasilane słońcem zachwyca nie tylko swoją formą architektoniczną, ale przede wszystkim z łatwością przekona tych, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne o proekologicznym charakterze.

Sięgając po ofertę dewelopera Covador Sp. z o.o., będziesz mógł stać się właścicielem przydomowej elektrowni, opartej na odnawialnych źródłach energii. Jest to możliwe, dzięki wyposażeniu każdej nieruchomości w panele fotowoltaiczne, o mocy 5 kW. To doskonała informacja dla klientów, którzy szukają nowego domu pod Poznaniem, wyposażonego w udogodnienia, chroniące środowisko naturalne oraz optymalizujące koszty eksploatacyjne. Takie nagromadzenie atutów, nie może pozostawić Cię obojętnym.

Lokale, wchodzące w skład inwestycji Słoneczniki – domy zasilane słońcem, posiadają powierzchnię ok. 109 m2, w układzie 4- pokojowym. Ich nowoczesna, elegancka architektura o ponadczasowym pięknie, znakomicie współgra stonowaną kolorystyką z charakterem okolicy. Oprócz paneli fotowoltaicznych, pokrywających dachy budynków, nieruchomości wyposażone zostały także w takie udogodnienia jak ogrzewanie podłogowe (infrared) czy system wentylacji z rekuperacją. Dzięki temu, nabywcy zyskują komfortowe warunki mieszkalne a jednocześnie, zabudowa znacznie mniej obciąża środowisko naturalne. Energia pozyskania z paneli fotowoltaicznych pozwoli ograniczyć zużycie z konwencjonalnych źródeł, co będzie nie tylko proekologiczne ale i odczuwalne w comiesięcznych kosztach utrzymania.