Autor: Iza
16 maja, 2019Newsy

Postaw na własne cztery kąty!

Położone w najlepszej części miasta Osiedle Park Zawiszów etap II i III, powstało w oparciu o projekt, który w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych mieszkańców. Wykonane z dbałością o najmniejsze detale, zachwyci swoją jakością, nawet najbardziej wymagające osoby. Liczba lokali, dostępnych w sprzedaży jest już bardzo ograniczona – to ostatni moment na to, by kupić nowe mieszkanie w Zawiszowie!

Deweloper Park Zawiszów starannie podszedł do kreowania przestrzeni mieszkalnej, oferując atrakcyjną architekturę budynków oraz funkcjonalnie i estetycznie zaprojektowane części wspólne. Osiedle znajduje się na wzniesieniu, z którego roztacza się panoramiczny widok na masyw Ślęży a połączenie bliskości terenów zielonych z dogodnymi rozwiązaniami infrastrukturalnymi, pozwala prowadzić komfortowy styl życia.

Obecnie, w ramach sprzedaży Osiedla Park Zawiszów etap II i III, dostępne są jeszcze trzy lokale, które dodatkowo możesz zakupić w promocyjnych cenach. To znakomita informacja dla wszystkich tych, którzy chcą zoptymalizować koszty zakupu wymarzonego M, bez konieczności rezygnacji z założonego standardu i metrażu. Mieszkania te posiadają powierzchnię od 71,74 m2 do 74,45 m2, w układzie 3- lub 4- pokojowym. Ich ceny wahają się od 355 586 złotych do 367 635 złotych. Są to dobrze doświetlone lokale z aneksem kuchennym, które posiadają balkon bądź ogród – w zależności od kondygnacji, na jakiej się znajdują.

Przekonaj się, że wymarzone, własne cztery kąty, są w Twoim zasięgu!