Autor: Iza
29 marca, 2019Newsy

Postaw na wygodę, w spokojniejszej dzielnicy Gdańska

Chcesz mieszkać w jednym z największych, polskich miast, ciesząc się bliskością centrum i głównych tras regionu? Jednocześnie marzysz o tym, by zapewnić rodzinie możliwość spokojnego życia w przyjaznych, dających poczucie bezpieczeństwa warunkach? Sprawdź, jak trafnie osiedle Zakątek Łostowice, odpowiada na Twoje oczekiwania. To miejsce, w którym nie będziesz musiał godzić się na ograniczenia – zarówno w dostępnie do wielkomiejskiej infrastruktury jak i atrakcyjnych terenów zielonych.

Za realizację inwestycji odpowiada deweloper Zielone Patio Sp. z o.o., który zdecydował się na tę część miasta, ze względu na jej mniej zatłoczony charakter oraz niezwykły potencjał rozwojowy. Osiedle położone jest zaledwie 5 km od centrum Gdańska. Dodatkowo, najbliższy zjazd na Obwodnicę Trójmiejską znajduje się w odległości 2 km. Wygodnie więc i bez ograniczeń, możesz korzystać z infrastruktury miasta oraz sprawnie i szybko poruszać się po całym regionie. Najbliższa okolica obfituje w udogodnienia, które zaspokoją większość codziennych potrzeb.

Docelowo, inwestycja będzie się składać z pięciu kameralnych budynków wielorodzinnych – w każdym z nich znajdzie się 16 lokali – po cztery na jedną kondygnację. Nowoczesna i atrakcyjna pod względem estetycznym architektura, dobrze komponuje się z charakterem okolicy. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń, wnętrza zostały odpowiednio doświetlone a bryła budynków prezentuje się lekko. Kompleksowo i funkcjonalnie zaprojektowane części wspólne, zaaranżowane zostały dużą ilością zieleni, elementami małej architektury, placem zabaw oraz miejscami postojowymi.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się nowoczesne przedszkole i żłobek. Pobliskie treny rekreacyjne zachęcają do aktywnego wypoczynku a najbliższy przystanek komunikacji miejskiej, jest oddalony o zaledwie 270 metrów od osiedla. Obsługuje go linia autobusowa N13, która kursuje co pół godziny.

Obecnie w sprzedaży znajdują się mieszkania z budynku nr 3. Termin jego realizacji został przewidziany na II kwartał 2019 roku. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania 2- pokojowego, mają jeszcze do wyboru nieruchomości o powierzchni od 50,60 m2 do 52,90 m2. Ich ceny wahają się od 298 885 złotych do 306,540 złotych. Oferta nieruchomości 3- pokojowych obejmuje mieszkania o powierzchni od 59,30 m2 do 65,60 m2. W tym przypadku, należy się liczyć z kwotami od 376 555 złotych do 387 345 złotych. Są one uzależnione nie tylko od wielkości lokalu ale także kondygnacji, na jakiej się znajduje.