Autor: Dopoznania.pl
6 września, 2019Zakup inwestycyjny

Postaw na wygodną dzielnicę – zamieszkaj na Wawrze

Osiedle Klimontowska BIS powstaje w zacisznej i dającej poczucie bezpieczeństwa dzielnicy, która może poszczycić się dużą ilością zieleni oraz dobrą komunikacją z centrum. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania w Warszawie, w mniej zatłoczonej okolicy, to doskonale trafiłeś!

Inwestycja Osiedle Klimontowska BIS składa się zaledwie z trzech budynków wielorodzinnych, w których znajduje się po 31 lokali mieszkalnych. Taka skala, umożliwia stworzenie kameralnej atmosfery, w której sąsiedzi się rzeczywiście znają. Ma to niebagatelny wpływ na poczucie bezpieczeństwa.

Kolejnym atutem projektu od BJM DEVELOPMENT S.C., na który szczególnie należy zwrócić uwagę, jest lokalizacja. Okolica zapewnia łatwy dostęp do zróżnicowanej infrastruktury, zaspokajającej większość codziennych potrzeb mieszkańców. Jednocześnie, sąsiedztwo ma do zaoferowania liczne i atrakcyjnie zagospodarowane tereny rekreacyjne, ze ścieżkami rowerowymi i spacerowymi czy terenami nadwiślańskimi. Dojazd od centrum handlowego czy innych wielkomiejskich udogodnień jest łatwy i szybki. Osoby niezmotoryzowane z pewnością ucieszy fakt, iż w pobliżu Osiedla Klimontowska BIS znajduje się zarówno przystanek autobusowy jak i SKM. Rodziny z dziećmi przekona łatwość dostępu do placówek oświatowych czy boisk sportowych. Na terenie inwestycji, przewidziany został także plac zabaw dla najmłodszych.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty – w sprzedaży znajdują się jeszcze ostatnie lokale o powierzchni od 64,10 m2 do 68,05 m2.

Sprawdź inne oferty nowych mieszkań Warszawa-Wawer