Autor: Iza
6 czerwca, 2019Newsy

Postaw na wykończenie „pod klucz”

Szukanie właściwych ekip, gromadzenie materiałów, planowanie kolejności działań czy wreszcie nadzorowanie prac wykończeniowców to niezwykle duża ilość pracy, którą musi wykonać każdy, kupujący lokal w standardzie deweloperskim. Jeżeli chciałbyś uniknąć tych niezwykle czasochłonnych i nierzadko stresujących działań a jednocześnie cenisz sobie optymalizację kosztów, to postaw na wykończenie „pod klucz”. Opcję tego typu znajdziesz na osiedlu Smardzowska.

Oferuje ono nowe mieszkania we Wrocławiu, które dzięki doskonałej lokalizacji, łączą wygodę życia w spokojniejszej, mniej zatłoczonej dzielnicy miasta z łatwością dostępu do wszelkich udogodnień, jakie ma do zaproponowania stolica Dolnego Śląska.

Deweloper PBO DACH BUD Sp. z o.o. doskonale orientuje się w potrzebach współczesnych klientów i dlatego też, umożliwia zakup wykończonego mieszkania, które będzie wymagało jedynie wstawienia mebli i dodatków. Opcja ta bazuje na szerokim wyborze materiałów, które pochodzą od wyłącznie renomowanych producentów. Prace wykonywane są na podstawie ustalonego projektu, a nad ich prawidłowością i starannością czuwa profesjonalny nadzór techniczny. Usługa objęta jest gwarancją na materiały i prace. Nabywcy mogą wybierać pośród dwóch pakietów, których ceny wahają się od 599 zł/m2 do 849 zł/m2.

Zlecając wszystkie prace jednocześnie, znacząco oszczędzasz czas a jednocześnie możesz odczuwalnie ograniczyć koszty, m. in. dzięki skorzystaniu z obniżonej stawki VAT na materiały (8%). Sprawdź szczegóły osiedla Smardzowska już teraz!

 

Zobacz inne mieszkania w Krzykach