Autor: Iza
25 marca, 2019Newsy

Postaw na zieloną okolicę

W inwestycji Osada Kolorowa znajdziesz szeroki wybór różnorodnych lokali, który sprawia, iż struktura społeczna osiedla będzie miała naturalnie niejednorodny, inspirujący charakter. Nowoczesne budownictwo, ciekawe rozwiązania technologiczne i wysoki standard idą tutaj w parze z atrakcyjną lokalizacją.

Na czym polega jej wyjątkowość? Przede wszystkim jest pełna zieleni. Po drugie charakteryzuje się niską zabudową. Po trzecie jest tak dobrze nasycona infrastrukturalnie, iż zaspokoi większość codziennych potrzeb swoich mieszkańców.

Pomyśl jak wygodny może być Twój tryb życia, gdy wracając z pracy, będziesz mieć na wyciągnięcie ręki atrakcyjne tereny rekreacyjne, które pozwolą na uprawianie różnych form aktywnej rekreacji. Spacer z dziećmi, jogging, jazda na rowerze czy wyjście z przyjaciółmi do parku, staną się Twoimi codziennymi przyjemnościami. W pobliżu znajduje się Las Pilczycki, Las Rędziński i Park Rędziński. Te obszary dostarczają nie tylko zaplecza rekreacyjnego ale dbają także o stałe dostarczanie świeżego powietrza.

Deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k. postawił na Maślice, także ze względu na ich nieprzeciętny potencjał rozwojowy. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz innymi częściami miasta a planowana, nowa linia tramwajowa, jeszcze mocniej udoskonali mobilność mieszkańców. Łatwy zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia znacząco ułatwia komunikację w skali regionalnej.

Ciesz się miejskim stylem życia, zachowując stały kontakt z naturą.