Autor: Dopoznania.pl
2 lipca, 2020Newsy

Postępy na budowie osiedla Rodzinne Podolany

Osiedle Rodzinne Podolany rośnie w oczach - przekonać się o tym mogli uczestnicy Dni Otwartych, które na początku czerwca zorganizował na placu budowy deweloper Sky Investments. Dzięki temu osoby planujące zakup nowego domu na Podolanach mogły zobaczyć jak w rzeczywistości wyglądają oferowane lokale.

Dni Otwarte cieszyły się dużym zainteresowaniem. – Mimo niepewnej pogody, gości na placu budowy pojawiło się naprawdę wielu. To spotkanie miało na celu pokazanie potencjalnym zainteresowanym jak inwestycja prezentuje się na żywo. Z myślą o naszych stałych klientach organizujemy cotygodniowe spotkania na placu budowy, by mogli oni obejrzeć i zweryfikować postępy prac – mówi Małgorzata Walczak-Łondka ze Sky Investments.

Postępy obejmują między innymi prace w ramach szeregu A, który jest już blisko ukończenia: obecnie trwa montaż balustrad oraz osprzętu elektrycznego. Prace nad szeregami B, D i G aktualnie przede wszystkim związane są z tynkami zewnętrznymi (tworzenie struktury tynku i wykończenie płytkami – cegiełką klinkierową, która jest obecnie modnym rozwiązaniem); w szeregu G wylewane są również posadzki. W szeregu E zakończono pierwszy etap elewacji: obecnie trwa instalacja styropianu oraz wylewanie posadzek wewnątrz lokali.

Osiedle domów Rodzinne Podolany to idealna propozycja dla klientów, którzy stawiają na lokalizację łączącą komfort mieszkania w mieście ze spokojem i kameralną atmosferą. – Miejsce naszej inwestycji to zdecydowanie jeden z jej największych atutów. Lokalizację projektu wybraliśmy z precyzją, myśląc o przyszłych mieszkańcach. Zadbaliśmy o to, by na Rodzinnych Podolanach czuli się dobrze zarówno ci, którym zależny na szybkiej komunikacji z centrum, jak i zwolennicy ustronnych osiedli – dodaje Małgorzata Walczak-Łondka.

W ramach osiedla przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu, deweloper Sky Investments oferuje dwupoziomowe lokale o powierzchni około 76-79 m2 wraz z tarasami dachu liczącymi ok. 18 m2. Drugi wariant to domy mieszczące się w przedziale od 91 do 105 m2. Każdy z nich posiada prywatny ogród. – ­Jak mówi nazwa osiedla – chcemy na nim stworzyć prawdziwie rodzinną atmosferę, gdzie każdy będzie czuł się dobrze. Dlatego ważne było dla nas to, aby w ofercie znalazły się zarówno mieszkania jak i domy, odpowiadające na potrzeby każdego nabywcy. – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka. Rodzinne Podolany to nie tylko komfortowe wnętrza. Deweloper zadbał o szereg udogodnień, takich jak: elementy małej architektury.

Oddanie lokali A, B i D odbędzie się 15 września 2020 r. Finalizację etapu II – szeregów C oraz F – zaplanowano na koniec października 2021 r. Obecnie w sprzedaży pozostały ostatnie domy w szeregach E i G – o powierzchni ok. 91 m2, z przestronną częścią dzienną i trzema pokojami na piętrze.