Autor: Dopoznania.pl
24 czerwca, 2020Zakup inwestycyjny

Postępy na Śródce OdNowa 2

Śródka OdNowa 2 rośnie w oczach. Właśnie zakończono stawianie murów drugiej kondygnacji. Docelowo budynek osiągnie poziom trzech pięter. W związku z dużą liczbą zapytań klientów od lipca biuro sprzedaży będzie już funkcjonowało stacjonarnie.  

Na placu budowy przy ulicy Bernata w Poznaniu praca wre. Deweloper nie zwalnia tempa i sukcesywnie realizuje czteropiętrowy budynek wielorodzinny. W ramach inwestycji Śródka OdNowa 2 oddane zostaną 83 mieszkania o powierzchni do 27 do 80 m2. Nabywcy zainteresowani mieszkaniem w tej części poznańskiego Nowego Miasta wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Mieszkania parterowe posiadać będą ogródki, a te na wyższych kondygnacjach zyskają balkony, loggie lub przestronne tarasy. Ceny zaczynają się od 219 225 zł brutto.

Deweloper postawił na funkcjonalne rozwiązania, które przełożą się na codzienny komfort przyszłych domowników – Prace toczą się zgodnie z przyjętym planem. Budowa postępuje, zmiany widoczne są każdego dnia. W części budynku zakończyliśmy już stawianie ścian pierwszego piętra, a w drugiej trwa wylewanie stropów nad parterem. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczniemy wylewanie kolejnych stropów – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner. Zgodnie z planem klucze przekazane zostaną w I kwartale 2021 roku.

Inwestycja mieszkaniowa Środka OdNowa 2 cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Blisko 40% lokali zostało już sprzedanych lub znajduje się w statusie rezerwacji. Nieustannie spływają do nas nowe zapytania o wolne mieszkania w Śródce OdNowa2. Cieszymy się z takiego zainteresowania, dlatego też podjęliśmy decyzję o wznowieniu funkcjonowania biura sprzedaży w trybie stacjonarnym. Od lipca nasi specjaliści będą dostępni dla wszystkich zainteresowanych – podkreśla Michał Wawrzyniak.

Nie bez znaczenia dla sukcesu sprzedażowego inwestycji, jest jej lokalizacja. Budynek położony jest w atrakcyjnej części Poznania, gwarantującej dobry dostęp do rozwiniętej infrastruktury miasta. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone, w tym: Jezioro Malta oraz Ostrów Tumski.