Autor: Klaudia
22 lutego, 2019Newsy

Poszukujesz nowego „M”? Przyjdź na targi!

Poszukujesz własnych czterech kątów w Warszawie lub okolicy? Zależy Ci na bezpiecznym zakupie i opinii ekspertów? Doskonale się składa! Zarezerwuj czas w weekend 2-3 marca i przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE i spełnij marzenia o idealnym miejscu do życia. Organizatorem wydarzenia jest Murator EXPO.

Zbliżające się targi to impreza obowiązkowa dla wszystkich, którzy planują zakup nieruchomości w województwie mazowieckim. Niepowtarzalna formuła pozwala w jednym miejscu i czasie zapoznać się z szeroką, zróżnicowaną ofertą deweloperów. Atrakcyjny wybór mieszkań i domów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! Targi to także promocje i atrakcyjne rabaty niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży.

Część wystawienniczą uzupełni bogaty program edukacyjny. Odwiedzającym polecamy zwrócić uwagę na bezpłatne wykłady i warsztaty. Goście będą mogli skorzystać również z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny wykończenia wnętrz.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie Warszawa
Torwar, ul. Łazienkowska 6a
2 i 3 marca (sobota-niedziela)