Autor: Klaudia
27 lutego, 2019Zakup inwestycyjny

Poznaj bliżej Fyrtel Wilda – Targi już w ten weekend

Fyrtel Wilda to najnowsza poznańska inwestycja realizowana przez Duda Development. Nowoczesna kamienica powstaje u zbiegu ulic Sikorskiego i 28 Czerwca. Projekt dedykowany jest wszystkim miłośnikom miejskiego stylu życia, którym zależy na wygodzie i łatwym dostępie do centrum Poznania. Na terenie budowy praca wre, a nabywcy odbiorą klucze do swoich nowych „M” w drugiej połowie 2020 roku.

Wilda to miejsce, które łączy w sobie tradycję i najnowsze trendy. Liczne zabytkowe kamienice przeplatają się tu z muralami, modnymi lokalami usługowymi oraz nowymi inwestycjami deweloperskimi. Grono miłośników Wildy wciąż się powiększa. Sąsiedztwo centrum, bliskość terenów zielonych i bogate zaplecze handlowo-usługowe to początek długiej listy zalet dzielnicy. Fyrtel Wilda to odpowiedź na potrzeby nabywców, którym zależy na nowym, komfortowym „M” w dogodnej lokalizacji. Projekt Duda Development spełni również oczekiwania prywatnych inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie.

Wewnątrz nowoczesnej bryły znajdzie się 66 mieszkań i 5 lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje kawalerki oraz lokale o układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Swoje idealne miejsce do życia znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Dobrze przemyślane wnętrza to nie jedyna zaleta oferowanego projektu. Deweloper zadbał także o dwukondygnacyjny parking podziemny, w ramach którego powstanie 71 miejsc postojowych. Dodatkowo na terenie inwestycji znajdzie się zielony dziedziniec, dzięki czemu lokatorzy będą mogli się zrelaksować tuż za progiem własnego „M”. Część parterowa budynku została zarezerwowana dla lokali handlowo-usługowych, co pozwoli na szybkie zrobienie codziennych zakupów.

Fyrtel Wilda to także gwarancja najlepszego sąsiedztwa. Na terenie dzielnicy działają liczne sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. Nie można również zapominać o wizytówce tej części miasta – Rynku Wildcekim. Co istotne nie brakuje tu również placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia. Bogaty wybór żłobków, przedszkoli i szkół zapewni wygodę zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Dodając do tego sprawną komunikację z innymi dzielnicami miasta otrzymujemy komfortową przestrzeń, w której warto zamieszkać.

Warto się o tym przekonać na Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się w weekend 2 i 3 marca. Niezawodna załoga Duda Development czekać będzie na stosiku D24. Przyjdź, opowiedz o swoich potrzebach i zarezerwuj mieszkanie dopasowane do Twojego stylu!