Autor: Iza
17 lipca, 2019Newsy

Poznaj okolicę, w której możesz zamieszkać

Nowe mieszkania w Poznaniu, na zacisznych i pełnych zieleni Zawadach, z pewnością przypadną do gustu osobom, poszukującym miejskiej wygodny w spokojniejszym wydaniu. Osiedle Bartnicza zapewnia komfort i nowoczesne udogodnienia technologiczne a ponadto przyciąga uwagę swoją nienaganną formą architektoniczną. Poznaj atuty tej lokalizacji a przekonasz się, że właśnie o takim miejscu do życia od dawna marzyłeś.

Okolica, wybrana przez dewelopera Neobis Sp. z o.o., cechuje się niską zabudową, która wprowadza wrażenie kameralności. Stary Rynek oddalony jest zaledwie o 3,5 km, więc dojazd do centrum zajmuje kilka minut – z powodzeniem możesz pokonać ten dystans także rowerem czy dobrze rozbudowaną siecią połączeń komunikacji publicznej.

Aby sprawnie organizować życie codzienne całej rodziny, wystarczy pobliska infrastruktura. Placówki oświatowe, sklepy, różnorodne punkty usługowe czy obiekty sportowe, zaspokoją większość codziennych potrzeb. Atrakcyjnie zagospodarowane tereny zielone, z doskonale zaplanowaną infrastrukturą, skutecznie zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki ich bliskości, możesz korzystać z kontaktu z kojącą zmysły naturą na co dzień. Ze względu na bliskość oddziałów uczelni wyższych, inwestycja sprawdzi się także jako sposób na uzyskanie alternatywnego źródła dochodu – z najmu.

Wybierając Osiedle Bartnicza, będziesz mieszkać wygodnie, nowocześnie i stylowo – już dziś zarezerwuj jedno z jego mieszkań dla siebie.

 

Zobacz inne mieszkania w Poznaniu.