Autor: Iza
26 lutego, 2019Newsy

Poznaj Osiedle Poznańskie – kameralna inwestycja tuż przy lesie

Cenisz sobie wygodę, jaką zapewniają budynki wielorodzinne ale nie masz ochoty mieszkać w zatłoczonej dzielnicy, pełnej wieżowców? Oferta dewelopera Osiedle Poznańskie Sp. z o.o. Sp. k., powinna więc przypaść Ci do gustu. Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

Powodów jest co najmniej kilka. Osiedle Poznańskie to kameralny kompleks, położony tuż przy lesie. Stanowi spełnienie marzeń dla osób, które pragną zapewnić sobie możliwość codziennego obcowania z naturą. Równocześnie, inwestycja umożliwia szybki dojazd do ścisłego centrum Poznania, nie ograniczając w dostępie do udogodnień o wielkomiejskim charakterze. Podstawowe potrzeby codzienne, z łatwością zaspokoisz, korzystając z pobliskiej infrastruktury, w skład której wchodzi szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy, punkty usługowe czy plac zabaw. Cisza i spokój, jaką zapewnia sąsiedztwo terenów zielonych jest nieprzecenioną wartością, w dzisiejszym jakże zestresowanym i stale zabieganym świecie.

Budynki charakteryzują się wysokim standardem wykończenia i posiadają podziemne hale garażowe, które z pewnością docenią zmotoryzowaniu mieszkańcy. Konkurencyjne ceny, rozpoczynające się już od 89 000 złotych oraz duże zróżnicowanie w układzie i metrażu mieszkań, zaspokoi potrzeby szerokiego grona klientów. Dodatkowo, osoby kupujące za gotówkę, mogą liczyć na rabat w wysokości nawet 10%. Planowany termin ukończenia inwestycji to II kwartał 2020 roku. Już dziś zaplanuj swoją przyszłość, kupując mieszkanie w którym rozpoczniesz zupełnie nowy etap swojego życia.

Zobacz inne inwestycje w gminie Mosina.