Autor: Dopoznania.pl
28 października, 2019Newsy

Poznaj Rabowice – nowe domy pod Poznaniem

Akropol Inwestycje Rabowice OlszynowaPrzy ul. Olszynowej w Rabowicach powstaje osiedle domów w zabudowie szeregowej. Deweloper Akropol Inwestycje wybrał idealną lokalizację na nowy dom – zaledwie 5 km od granic Poznania. Nie trzeba więc rezygnować z pracy w mieście, ani innych przywilejów dużego miasta. Można jednak zyskać coś nieocenionego – spokojną okolicę i własną przestrzeń. Co jeszcze oferuje Osiedle Rabowice Olszynowa?

W ramach inwestycji powstaną dwupoziomowe segmenty 4- i 5-pokojowe, o powierzchniach odpowiednio 85 m2 i 104 m2. W przemyślany sposób rozplanowano przestrzeń dzienną i nocną – na parterze znajduje się salon, kuchnia i wc, na piętrze natomiast – sypialnie i łazienka. Każdy lokal przy ul. Olszynowej posiada własny ogród i miejsce Akropol Inwestycje Rabowice Olszynowapostojowe. Dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano plac zabaw.

Nowe domy w Rabowicach zostaną wzniesione w tradycyjnej technologii tj. konstrukcja z pustaka ceramicznego, murowane ściany działowe i dachówka ceramiczna. Cena będzie także zawierała m. in. instalację centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami płytowymi oraz utwardzenie i ogrodzenie terenu inwestycji.

Dom w cenie mieszkania? To możliwe! Ceny metra kwadratowego zaczynają się już od 4025 zł. To dobry czas na zmiany.

Psst, Akropol Inwestycje organizuje co jakiś czas promocje na wybrane segmenty. Szczegóły w Biurze Sprzedaży.