Autor: Iza
28 czerwca, 2019Newsy

Poznaj szczegóły aktualnej oferty

Komfortowy dom pod Warszawą jest Twoim marzeniem? A co powiesz na to, by zamieszkać w praktycznym i eleganckim segmencie, w kameralnym Julianowie? To właśnie tam powstaje osiedle Willa Wrzos, które ma od zaoferowania przestrzeń, pełną nowoczesnych udogodnień. Sprawdź, co może zaoferować także Tobie!

wpisującej się w charakter okolicy. Trzypoziomowe segmenty oferują układ, pozwalający na zapewnianie poczucia prywatności, dla wszystkich członków rodziny. Ponadto, deweloper COMFORT LIFE Sp. z o.o. zatroszczył się o to, by projekt zapewniał wszystkim mieszkańcom, możliwość korzystania z prywatnych ogródków. Do każdej nieruchomości przynależy garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe.

Obecnie, w ramach sprzedaży osiedla Willa Wrzos, znajduje się zróżnicowana oferta segmentów. Te o układzie 4- pokojowym posiadają powierzchnię od 121,24 m2 do 192,12 m2. Jeżeli masz w planach zakup lokalu 5- pokojowego, możesz wybierać jeszcze pośród domów o powierzchni od 180,50 m2 do 206,57 m2. Każdy z nich posiada funkcjonalny układ, wyraźnie oddzielający strefę dzienną od sypialnej. Przy takim metrażu i trzech kondygnacjach, z łatwością wykreujesz wymarzoną przestrzeń dla swoich najbliższych.

Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych to III kwartał 2020 roku. Już dziś zapoznaj się z ofertą i zaplanuj świetlaną przyszłość dla swojej rodziny.