Autor: Iza
7 czerwca, 2019Newsy

Poznaj szczegóły aktualnej oferty sprzedażowej

Bułgarska 59 to gorący adres na mapie nowych inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu. Posiada wiele atrybutów, pozwalających skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji. Ciekawa, niejednorodna bryła, na stałe uszlachetni krajobraz Ławicy.

Sprawdź, co deweloper SJM Apartments Sp. z o.o. przygotował w ramach tej inwestycji i przekonaj się, jak może smakować nowoczesne życie w miejskim wydaniu. Pula mieszkań, dostępnych w bieżącej ofercie sprzedażowej, jest rzeczywiście imponująca. Osoby poszukujące samodzielności, mogą postawić na praktyczną kawalerkę. Lokal tego typu, dostępny jest jeszcze w wariancie 37,36 m2 powierzchni. Najpopularniejsze nieruchomości 2- lokalowe, zapewniają idealnie wyważone proporcje pomiędzy należytym poczuciem prywatności i przestrzeni (szczególnie polecane dla par) a optymalnymi kosztami zakupu. W takim układzie, dostępne są lokale o powierzchni od 44,60 m2 do 56,04 m2. Ich szeroki wybór, pozwala na idealne dopasowanie kondygnacji jak i kierunku ekspozycji okien. Rodziny i Ci, którzy mają większe oczekiwania, powinni zainteresować się mieszkaniami 3- pokojowymi. Dostępne są w przedziale od 52,30 m2 do 74,36 m2. Taki układ umożliwia zaaranżowanie dodatkowej sypialni bądź gabinetu. Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem lokalu 4- pokojowego, to w ofercie pozostaje jeszcze jedna nieruchomość tego typu a jej powierzchnia wynosi 73,29 m2.

Ceny na osiedlu Bułgarska 59 rozpoczynają się od 261 251 złotych. Planowany termin realizacji inwestycji to I kwartał 2020 roku.

 

Zobacz inne mieszkania na Ławicy.