Autor: Dopoznania.pl
23 września, 2022Newsy

Poznaj szeroką ofertę Grupy Inwest

Szukasz mieszkania w Poznaniu, które już niebawem będzie oddane do użytku? Sprawdź ofertę Grupy Inwest – deweloper ten realizuje aż 3 projekty w stolicy wielkopolski, każdy w innej dzielnicy. Tym samym istnieje duże prawdopodobieństwo, że ma on w swojej ofercie mieszkanie Twoich marzeń.

Niedawno największą sprzedaż mieszkań w dany projekcie można było zauważyć na etapie „dziury w ziemi”. Obecnie trend ten się bardzo zmienił, chętniej stawiamy na „M”, które możemy już zobaczyć, a więc więcej osób interesuje się inwestycjami zakończonymi lub takimi, których oddanie nastąpi w najbliższej przyszłości. Niepewne czasy sprawiły, że nie chcemy inwestować w nieruchomości, których budowa dopiero się rozpoczyna. Warto zauważyć, że w ostatnim czasie drastycznie spadła ilość nowych nieruchomości, co za jakiś czas przełoży się zapewne na mniejszą podaż na rynku pierwotnym.

Grupa Inwest, w swojej ofercie poznańskich nieruchomości ma aż 3 projekty, w których odebranie kluczy przez nabywców zaplanowane jest jeszcze na ten rok.

Wilda Corner – inwestycja realizowana na Wildzie, u zbiegu ulic Czarneckiego i Roboczej. Ten budynek wielorodzinny pomieści lokali o metrażach od 34 do 89 m2. Wszystkie „M” zaprojektowano w taki sposób, aby każdy centymetr powierzchni był jak najlepiej wykorzystany, przy jednoczesnym poczuciu przestrzeni i oryginalności. Dla mieszkańców wprowadzono takie udogodnienia, jak winda, monitoring i dwupoziomowa hala garażowa.

Również lokalizacja inwestycji zasługuje na uwagę – cechuje się ona bardzo dobrą komunikacją z pozostałą częścią Poznania, blisko znajdują się tereny zielone, takie jak Łęgi Dębińskie. Nie braknie też sklepów, usług czy obiektów kulturalnych.

W inwestycji Wilda Corner pozostało już zaledwie 15 lokali, a ich ceny rozpoczynają się od 8300 zł brutto.

Kolejnym gotowym projektem od Grupy Inwest jest Horyzont Naramowice, w ramach którego powstało 159 mieszkań o układach od kawalerek do 5-pokojowych i metrażach od 25 do nawet 107 m2. Lokale na parterze posiadają ogródki, zaś na wyższych piętrach – balkony.

Również tutaj przygotowano halę podziemną, a dodatkowo również miejsca postojowe na naziemnym parkingu. Dostępne są również windy oraz komórki lokatorskie.

W inwestycji pozostało zaledwie 29 wolnych lokali, a ich ceny rozpoczynają się do 7300 zł brutto.

Ostatnia z inwestycji jest jeszcze w trakcie realizacji, jednak zakończenie budowy zaplanowane jest na II kwartał 2023 roku, a więc niebawem. II etap Novej Łaciny powstaje na Ratajach, przy ul. Niemena 6. Pomieści on aż 236 mieszkań o powierzchniach od 25 do 78 m2 i układach od kawalerek do 3-pokojowych. Dla mieszkańców przygotowywana jest również dwupoziomowa hala garażowa, windy i komórki lokatorskie. W zależności od ulokowania mieszkań przypisane są do nich ogródki, tarasy lub balkony. Ceny „M” rozpoczynają się do 8200 zł/m2 brutto.

Nasza propozycja to produkt „mieszany” łączący klientów szukających mieszkań dla siebie oraz osób zakupujących nieruchomość w celach inwestycyjnych. Pełna oferta, zarówno gotowych mieszkań jak i lokali w budowie, dostępna będzie podczas Targów Mieszkań i Domów w dniach 24 - 25 września. Zapraszamy na stoisko C7. Na gości targowych czekają rabaty, nawet do 50.000 złotych -  mówi Mateusz Glema, z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.