Autor: Iza
12 kwietnia, 2019Newsy

Poznaj zalety nowoczesnego osiedla pod Poznaniem

Budynki, wchodzące w skład Osiedla Koninko zwracają uwagę nie tylko wyszukaną formą architektoniczną ale także znakomitymi rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu, nieruchomości są nie tylko wygodne i trwałe ale także w pełni funkcjonalne.

Deweloper Novaform Polska Sp. z o.o. bazuje wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach, które z powodzeniem uzupełnia o najlepsze i najnowocześniejsze udogodnienia. Powstała w ten sposób przestrzeń do życia, oferuje znacznie więcej, w porównaniu do konkurencyjnych inwestycji.

Nowe mieszkania w podpoznańskim Kórniku, wchodzące w skład osiedla Osiedla Koninko, posiadają profile okienne VEKA Perfectline, które oprócz wysokiego współczynnika przenikania ciepła, mają do zaoferowania brak stabilizatorów ołowiowych i 5- cio komorowy system, co ma niebagatelny wpływ na izolację termiczną oraz akustyczną.

Kolejną zaletą tych budynków jest dach pokryty dachówką ceramiczną Roben, o nieprzeciętnej szczelności, trwałości i odporności. Za niezwykły charakter budynków odpowiada elewacja klinkierowa, łącząca estetykę i funkcjonalność. Wszystkie budynki na osiedlu, posiadają poziom podniesiony o ok. 50-60 cm, co ma znaczący wpływ na bezpieczne i efektywne odprowadzanie wód gruntowych i opadowych. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż osiedle podłączone zostanie do sieci kanalizacyjnej. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda i oszczędność ale także skuteczne zabezpieczenie przed przykrymi zapachami.

Zobacz nowe mieszkania w Koninku pod Poznaniem