Autor: Dopoznania.pl
27 sierpnia, 2019Zakup inwestycyjny

Poznań ul. Karpia – nowy budynek już w sprzedaży

RED Co. Karpia 22Karpia 22 to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca na Naramowicach w Poznaniu. Do sprzedaży trafił kolejny budynek, w którym znajdą się lokale, będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby dzisiejszych nabywców. Zainteresowani wybierać mogą pomiędzy mieszkaniami o zróżnicowanych powierzchniach i układach od 1- do 4-pokojowych.

Dzięki szerokiej ofercie dewelopera RED Co. swoje idealne „M” na poznańskich Naramowicach znajdzie zarówno stawiający na mniejszy metraż singiel, jak i potrzebująca większej przestrzeni rodzina z dziećmi. Pulę sprzedażową II etapu osiedla poszerzyły lokale z budynku EFG. Klienci rynku pierwotnego nieruchomości mogą zdecydować się na kameralną kawalerkę, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe oraz większe lokale w układach RED Co. Karpia 223- i 4-pokojowych. Mieszkania usytuowane na parterze zyskają zielone, prywatne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony. Zgodnie z planem budowa nowych mieszkań na Naramowicach zakończy się w II kwartale 2021 roku.

Wśród zalet inwestycji deweloperskiej przy ulicy Karpia w Poznaniu wymienić należy atrakcyjne położenie na mapie miasta. Wybrana przed RED Co. lokalizacja to gwarancja spokoju i sąsiedztwa natury bez rezygnacji z dostępu do bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Dzielnica położona jest kameralnej części Poznania, w pobliżu Rezerwatu Żurawiniec. Bliskość zieleni przypadnie do gustu zarówno miłośnikom sportu, jak i amatorom spokojnych spacerów. Żurawiniec pochwalić się może rozwiniętą infrastrukturą rekreacyjno-sportową, w skład której wchodzą m.in. boiska i place zabaw.

Dowiedz się więcej, postaw na osiedle Karpia 22 i wybierz mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb.