Autor: Dopoznania.pl
19 marca, 2021Newsy

Prace budowlane Piątkowskiej 103 coraz bliżej końca

Trwa budowa inwestycji mieszkaniowej Piątkowska 103. Prace postępują zgodnie z przyjętym harmonogramem: osiągnięto stan surowy zamknięty, wstawiono stolarkę okienną, ukończono tynkowanie wewnątrz, a także wykonano wszystkie instalacje. Koniec budowy zaplanowano na drugą połowę tego roku. W sprzedaży ostatnie wolne mieszkania.

Inwestycja przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu osiągnęła stan surowy zamknięty. Od zewnętrznej strony budynku wstawiono stolarkę okienną, natomiast w jego wnętrzu ukończono tynkowanie i wykonano wszystkie instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne i ogrzewania centralnego. Kolejnym etapami budowy będą prace nad balkonami i tarasami oraz stawiane ścian działowych wraz z drobnymi pracami wykończeniowymi. - Klienci mogą być zadowoleni z postępów prac zgodnych z harmonogramem, które oznaczają brak opóźnień i w konsekwencji terminowe przekazanie lokali do rąk przyszłych mieszkańców. Warto pamiętać, iż dobro pracowników jest równie ważne, co dobro klientów. Dlatego zadbaliśmy również, by budowa naszej inwestycji przebiegała z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa, także w kontekście trwającej pandemii - powiedział Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Zakończenie realizacji planowane jest na drugą połowę 2021 roku.

W ramach inwestycji Piątkowska 103 oddane zostaną 42 mieszkania w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. W ramach aktualnej oferty sprzedaży znaleźć można ostatnie już lokale w układach 3- i 4-pokojowe. Każde z nich zyska taras liczący ponad 10 m2. - Dodatkowa przestrzeń w formie tarasu to udogodnienie, które jest bardzo pożądane w projektach mieszkaniowych zlokalizowanych wśród miejskiej infrastruktury. Pozwala na spędzanie czasu w półotwartej przestrzeni, którą mieszkaniec może cieszyć się w obrębie własnego M. - dodaje Marek Smogór.

Mówiąc o zaletach Piątkowskiej 103 nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja powstaje w środkowej części dzielnicy Winiary, oferującej harmonijne połączenie miejskiej wygody i odpowiedniej dozy spokoju. W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Quadro Development znaleźć można m.in.: punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia czy klub fitness. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum i innymi częściami Poznania - zarówno własnym autem, jak i komunikacją miejską. Miłośników zieleni z pewnością zainteresuje bliskość Parku Sołackiego i Parku Cytadela.

Niedaleko Piątkowskiej 103 budowana jest również druga inwestycja dewelopera Quadro Development o nazwie Rezydencja Winiary. Zakończenie prac nad tym projektem planowane jest na pierwszą połowę 2022 roku. - Pomimo dużej większości sprzedanych mieszkań w obu inwestycjach, wolne jeszcze lokale czekają na swoich właścicieli, którzy docenią atuty poznańskich Winiar. Projekty wpasowane w tkankę miasta, umożliwią dogodne zamieszkiwanie osobom o odmiennych oczekiwaniach. Każdy może znaleźć dobry powód, by wybrać swoją przestrzeń w Piątkowskiej 103 lub Rezydencji Winiary - podsumowuje Marek Smogór.