Autor: Iza
18 marca, 2019Newsy

Praga Południe znów przyciąga

Deweloper Konstans umiejętnie wykorzystał potencjał, jaki ma do zaproponowania, prężnie odradzająca się dzielnica Praga Południe. Dzięki inwestycji Grochowska 75/77 dołożył się do procesu rewitalizacji tej części stolicy, wprowadzając na rynek bogatą pulę nowoczesnych mieszkań, zlokalizowanych w atrakcyjnym budynku wielorodzinnym.

Projekt inwestycji obejmuje 92 lokale o powierzchni od 32,74 m2 do 87,61 m2, w układzie od 2- do 4- pokojowym. Każde z nich posiada balkon bądź taras. Na parterze przewidziano także lokale usługowe a dwukondygnacyjna hala garażowa, rozwiąże problem poszukiwania miejsc postojowych.

Oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych i funkcjonalnych, jakimi może poszczycić się budynek, na szczególną uwagę zasługuje także lokalizacja osiedla. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci połączeń komunikacji zbiorowej (tramwaj i autobus), mieszkańcy osiedla, mogą z łatwością dojeżdżać do centrum i sprawnie poruszać się po innych dzielnicach miasta, bez konieczności używania własnego samochodu. Okoliczna infrastruktura ułatwia organizację codziennych obowiązków, dzięki dobrze rozwiniętym udogodnieniom, zaspokajającym potrzeby wszystkich grup wiekowych. Placówki oświatowe, centra handlowe, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, obiekty sportowe, ośrodki zdrowia czy bazar, znajdują się na wyciągniecie ręki. Sąsiedztwo parków oraz łatwy dojazd na tereny rekreacyjne nad Wisłą, pozwalają na zachowanie stałego kontaktu z naturą.

Planując przeprowadzkę postaw na miejsce, które nie będzie wymagało godzenia się na kompromisy.