Autor: Dopoznania.pl
25 lutego, 2021Newsy

Premiera IV etapu osiedla Rodzinne Podolany

Osiedle Rodzinne Podolany przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu powiększa się o kolejne lokale w zabudowie szeregowej. Właśnie wystartowała sprzedaż nowego - IV etapu tej inwestycji. Docelowo w ramach osiedla oddanych zostanie 9 szeregów, w których znajdą się domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 99 m2 z ogrodami oraz mieszkania 2-poziomowe, liczące ok. 76 i 79 m2 zwieńczone tarasami na dachu.

Premiera osiedla Rodzinne Podolany miała miejsce w styczniu 2019 roku i od tego czasu propozycja dewelopera Sky Investments stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w tej części Poznania. Warto zauważyć, że osiedle przy ulicy Heleny Rzepeckiej jest odpowiedzią na potrzeby osób, poszukujących domu lub przestronnego mieszkania dwupoziomowego w granicach miasta. Co ważne - dla klientów firmy Sky Investments - z Podolan jest blisko zarówno na zielony Strzeszyn, jak i do centrum Poznania. – Do tej pory ponad 60 lokali znalazło już swoich właścicieli. Etapy: I i III, na które składają się szeregi oznaczone literami A, B, D, E oraz G, zostały zakończone, a lokale zostały przekazane przyszłym mieszkańcom. Obecnie budowany jest etap II, a niebawem rozpocznie się budowa IV etapu. To ostatnia szansa, aby zamieszkać na Osiedlu Rodzinne Podolany – mówi Małgorzata Walczak-Łondka, Manager Rozwoju Biznesu i Sprzedaży Sky Investments.

W ramach IV etapu osiedla na Podolanach w Poznaniu, oddanych zostanie 28 mieszkań dwupoziomowych o powierzchni 76 i 79 m2. Znaczącym atutem tej propozycji są usytuowane na dachach tarasy. Lokale te powstaną w dwóch szeregach oznaczonych literami I oraz H.

Z myślą o wygodzie przyszłych domowników, deweloper zadbał o funkcjonalny podział na strefę dzienną i nocną. Na parterze znajdą się: salon, kuchnia, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Z kolei piętro stworzą trzy sypialnie i łazienka. Każde mieszkanie zyska, wspomniany wcześniej, taras na dachu o metrażu 20 m2, a także liczące 11 m2 poddasze nieużytkowe. Całości dopełni teren zielony przed wejściem. Lokale zrealizowane zostaną na działkach mieszczących się w przedziale od 133,70 do 330,30 m2. Na terenie osiedla deweloper przewidział także miejsca postojowe, skwer oraz plac zabaw.

- Prywatne tereny zielone przed każdym mieszkaniem, taras o powierzchni aż do 20 m kw., czy poddasze to elementy, na które nabywcy zwracają dużą uwagę. Kameralna, zamknięta konwencja bezpiecznego osiedla to wartości, które nasi klienci bardzo sobie cenią. Cieszymy się, że IV etap Osiedla Rodzinne Podolany spotkał się z dobrym przyjęciem, a pierwsze z mieszkań już znalazły swoich przyszłych nabywców. Przekazanie lokali planowane jest na styczeń 2023. Należy jednak pamiętać, że zgłaszając się już teraz ma się większy wybór lokali i szeroki zakres pakietów dodatkowych do wyboru, aby mieszkanie nabrało indywidualnego charakteru – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments.