Autor: Klaudia
27 lutego, 2019Newsy

Prestige House – ostatnie gotowe domy

Przełom zimy i wiosny to idealny czas na zakup własnych czterech kątów. Wraz z rosnącą temperaturą przybywa nam chęci do działania. Nawet formalne kwestie związane z nabyciem nieruchomości wydają się jakby prostsze i przyjemniejsze. Do dzieła! Pierwszy krok to znalezienie odpowiedniej inwestycji. Wszystkim, którzy marzą o spokojnym i komfortowym miejscu do życia w okolicach Poznania, polecić należy osiedle Prestgie House w gminie Kórnik. Warto się pospieszyć – w sprzedaży zostały dwa ostatnie domy.

Budowa domów szeregowych w Bninie została już zakończona, a potencjalni nabywcy mogą obejrzeć dostępne domy po wcześniejszym umówieniu się na prezentację. Dzięki temu klienci nie kupują przysłowiowego „kota w worku”. Na własne oczy mogą przekonać się o wszystkich zaletach projektu, co pozwoli w pełni świadomie odpowiedzieć na kluczowe pytanie: czy to miejsce, które chcę nazwać prawdziwym domem.

Osoby zainteresowane osiedlem Prestige House w Bninie wybierać mogą pomiędzy dwoma nieruchomościami. Powierzchnia dostępnych domów wynosi 95,18 m2. Przemyślany, 5-pokojowy układ zapewni maksimum komfortu i swobody nawet dużej rodzinie. Poza wygodnym wnętrzem przyszli mieszkańcy zyskają działkę liczącą ponad 210 m2. Przydomowy taras i ogród pozwolą domownikom na stworzenie prywatnej strefy relaksu, która z pewnością stanie się miejscem wielu niezapomnianych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

Nabywca w cenie domu otrzymuje również: rozprowadzenie instalacji (woda, prąd, gaz, instalacja alarmowa), ogrzewanie podłogowe, osprzęt elektryczny, 3-szybowe okna pcv na parterze, drewniane okna na piętrze, możliwość montażu rolet elektrycznych, strych z podłogą z osb, szpachlowanie, zagruntowanie i pomalowanie ścian na biało, 2 miejsca postojowe oraz częściowe ogrodzenie działki.

Co ważne, kupując nowy dom w Kórniku wraz z nadejściem wiosny możesz odebrać swoje cztery kąty i rozpocząć akcję wykończenie. Wykorzystaj wiosenną energię jak najlepiej i już latem wprowadź się do domu dopasowanego potrzeb Twoich i rodziny.