21 sierpnia, 2015Strona główna

Program Lokum+ dla klientów Lokum Deweloper

Lokum Deweloper istnieje na wrocławskim rynku od 2004 roku. Spółka ta ma na swoim koncie ponad 2 000 inwestycji i duże grono zadowolonych klientów. Tym razem firma przygotowała dla mieszkańców osiedli Lokum di Trevi oraz Lokum da Vinci wyjątkowy program rabatowy

Lokum Deweloper istnieje na wrocławskim rynku od 2004 roku. Spółka ta ma na swoim koncie ponad 2 000 inwestycji i duże grono zadowolonych klientów. Tym razem firma przygotowała dla mieszkańców osiedli Lokum di Trevi oraz Lokum da Vinci wyjątkowy program rabatowy.
 
Program Lokum+ to oferta skierowana zarówno do właścicieli lokali, jak i osób, które dopiero odbiorą klucze do swoich wymarzonych „M” na terenie wspomnianych wyżej osiedli. Otrzymają oni indywidualny kod rabatowy wraz z pakietem kart/kuponów, które można zrealizować u firm partnerskich spółki. Zniżki i rabaty dotyczą zakupu usług i towarów w dwóch kategoriach: czas wolny oraz aranżacja wnętrz.
 
Jak skorzystać z oferty programu? Właściciele lokali mogą odebrać karty lub kupony w biurach sprzedaży odpowiednich dla obiektu, w którym mieszkają. Następnym krokiem jest wysłanie maila na adres program@lokumdeweloper.pl w treści którego należy wpisać imię, nazwisko, adres zamieszkania (na Lokum da Vinci lub Lokum di Trevi) oraz numer dowodu osobistego. W informacji zwrotnej klient otrzyma kod rabatowy.
 
Osoby, które dopiero wprowadzają się do nowych „M”, otrzymają pakiet kart przy odbiorze kluczy do mieszkania. Dostęp do kodu rabatowego każdy klient uzyska na zasadzie opisanej wyżej, czyli po wysłaniu na odpowiedni adres mailowy wiadomości z danymi osobowymi.
 
Listę partnerów Lokum Deweloper wraz z oferowanymi przez nich zniżkami klienci otrzymają razem z kodem rabatowym. Wśród firm biorących udział w Programie Lokum+ są m.in. Answear.com, New Visage, Piotr i Paweł, Komandor, Komfort, Praktiker, Media Expert, Meble VOX czy Home&You.