Autor: Dopoznania.pl
27 maja, 2021Zakup inwestycyjny

Projekt Nadolnik – udogodnienia, które robią różnicę

Atrakcyjna lokalizacja czy dopasowany do potrzeb mieszkańców metraż to jedne z najważniejszych czynników wyboru nowego „M”. Jednak coraz częściej klienci rynku pierwotnego nieruchomości w Poznaniu zwracają uwagę na rozwiązania podnoszące ich codzienny komfort. Potrzeby dzisiejszych kupujących doskonale rozumie deweloper Grupa Partner, oferujący pełną udogodnień inwestycję Nadolnik Compact Apartments. Jako wartość dodaną projektu wymienić można m.in.: zaplecze handlowo-usługowe, sale konferencyjne dla studentów, miejsca rekreacji.

 

Nowa inwestycja przy ul. Nadolnik w Poznaniu obejmuje realizację ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 m2. Składający się z 213 lokali, I etap przedsięwzięcia, został już realizowany, a klucze trafiły do rąk nabywców. Aktualnie trwa budowa II etapu projektu.

Oferowane przez Grupę Partner smart apartamenty posiadają funkcjonalny aneks kuchenny, łazienkę oraz przestrzeń dzienną, w której znajdzie się miejsce do wypoczynku czy pracy zdalnej. Mieszkania w inwestycji Nadolnik Compact Apartments zyskają także balkony i tarasy – część z nich posiada widok na park. W ofercie smart apartamentów na poznańskim Nowym Mieście znaleźć można także większe propozycje uzupełnione o antresolę, która doskonale sprawdzi się na przykład w roli sypialni. Ponadto nabywcy skorzystać  mogą z wykończenia „pod klucz”.

Zakup lokalu w Nadolnik Compact Apartments polecić należy w szczególności, poszukującym pierwszego „M” studentom oraz klientom biznesowym – smart apartament to doskonała alternatywa dla pokoju hotelowego, która daje swobodę i stwarza dużo większe możliwości. Adres ten sprawdzi się także w przypadku inwestorów, którzy chcą zarobić na wynajmie nieruchomości.

Każdy z klientów, niezależnie do jakiej grupy należy, zwraca uwagę zarówno na standard wykonania budynku, jak i dostępne udogodnienia. – Realizując inwestycje, zawsze nasze koncepcje muszą być zgodne z oczekiwaniami i potrzebami nabywców. Wybieramy najlepsze lokalizacje, jednocześnie tworząc dodatkowe atuty każdego projektu – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Inwestycja Nadolnik Compact Apartments zostanie zrealizowana kompleksowo, co oznacza, że powstaną chodniki między poszczególnymi budynkami, mała architektura, czy boiska.

W Nadolnik Compact Apartments znajdzie się miejsce na modny pub, restauracje, lokale usługowe, sale konferencyjne, czy nawet miejsce do grillowania oraz spotkań na świeżym powietrzu. Taką przestrzeń zaplanowano w II etapie inwestycji. – To wszystko pozwoli załatwić wiele spraw na miejscu, a także umożliwi ciekawe spędzanie wolnego czasu, w tym rozrywkę. Wśród nabywców smart apartamentów są osoby młode, więc tego typu udogodnienia z pewnością docenią. Można powiedzieć, że Nadolnik będzie mini-miastem z wszystkim, co potrzebne do życia. A to wszystko w otoczeniu Parku Ks. Tadeusza Kirschke, który w ostatnim czasie przeszedł pełną rewitalizację – tłumaczy Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner. Na kolejne udogodnienia mogą liczyć klienci inwestycyjni. Istnieje możliwość zapewnienia opieki operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments, co gwarantuje znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim - roczną stopę zwrotu. – Klienci cenią sobie kompleksową obsługę od A do Z, a nasza spółka Rent Nadolnik odpowiada na to zapotrzebowanie – mówi przedstawicielka dewelopera.

Prace nad II etap Nadolnik Compact Apartments przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. Pierwsza kondygnacja apartamentowa jest już w trakcie budowy, wylewane są elementy konstrukcyjne oraz stawiane ściany zewnętrzne. Zakończenie realizacji zaplanowano na przyszły rok.