Autor: Dopoznania.pl
31 marca, 2021Zakup inwestycyjny

Projekt Nadolnik z kolejnymi postępami i rezerwacjami

Trwa budowa inwestycji Nadolnik Compact Apartments. Realizacja I etapu projektu dobiegła końca. II etap inwestycji rośnie w oczach, a klienci rezerwują kolejne smart apartamenty. Zakończenie budowy zaplanowano na 2022 rok.

Powstający w okolicy Ronda Śródki projekt to novum na rynku nieruchomości. W ramach Nadolnik Compact Apartments oddanych zostanie łącznie ponad 1000 smart apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 19 do 41 m2. Każdy taki lokal posiada: aneks kuchenny, łazienkę i przestrzeń dzienną, chociażby do pracy czy wypoczynku. Wybrane z nich posiadają także antresole, mogące pełnić funkcję sypialnianą. Co istotne, kupujący skorzystać mogą z opcji wykończenia „pod klucz”. Zaproponowana przez Grupę Partner inwestycja to największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Poza wygodnymi mieszkaniami, na terenie inwestycji znajdą się punkty handlowo-usługowe oraz tereny rekreacyjne (m.in. boiska).

Budowa I etapu dobiegła końca, a nabywcy odebrali już klucze do swoich nowych czterech kątów. Wśród kupujących, stawiających na smart apartamenty w Poznaniu, przeważają osoby młode oraz klienci inwestycyjni, którym zależy na pewnym ulokowaniu i pomnażaniu posiadanego kapitału. Z myślą o wygodzie nabywców, deweloper zapewnia opiekę operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments, która dba o znalezienie najemcy, dopilnowanie wszelkich opłat, a przede wszystkim satysfakcjonującą stopę zwrotu. – Cieszymy się, że nasza propozycja trafia do szerokiego grona odbiorców i została pozytywnie zweryfikowana przez rynek. Biorąc pod uwagę oba etapy, sprzedażowo zbliżamy się do granicy 300 lokali. W ciągu ostatnich kilku dni przybyły nam dodatkowe rezerwacje, co nas bardzo cieszy – informuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Każdy, kto chciałby odwiedzić inwestycję, ma taką możliwość. Nadolnik Compact Apartments powstaje przy ulicy Nadolnik 8 w Poznaniu, a tuż obok znajduje się biuro dewelopera, gdzie przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i higieny, można porozmawiać z doradcami klienta.

- Warto podkreślić, że jednocześnie trwają kolejne prace budowlane w II etapie Nadolnik Compact Apartments. Kontynuowane są kolejne zadania na kondygnacji hali garażowej. Następnie będą wykonywane prace w kondygnacjach apartamentowych. Zakończenie całości inwestycji jest planowane na rok 2022 – mówi Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Warto dodać, że deweloper realizuje też inwestycję mieszkaniową na poznańskiej Śródce, konkretnie przy ulicy Bernata. W ramach przedsięwzięcia Śródka OdNowa 2 powstanie budynek wielorodzinny z 83 mieszkania dopasowanymi do indywidualnych potrzeb klientów. Ponad 70 procent lokali znalazło swoich nabywców.