Autor: Iza
19 marca, 2019Newsy

Promocja na miejsca garażowe – sprawdź szczegóły podczas Dni Otwartych

Deweloper J.W. Construction Holding S.A. zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 23 i 24 marca 2019 roku (sobota i niedziela), w godzinach 10:00 – 16:00. Biorąc w nich udział, będziesz mógł nie tylko zapoznać się ze szczegółami oferty niezwykłej inwestycji Bliska Wola Tower ale dodatkowo zyskasz szansę, aby kupić miejsce garażowe z upustem sięgającym aż 30% wartości.

Spotkania z doradcami odbędą się przy ul. Kasprzaka 31 (w budynku Varsovia Aparatmenty). To właśnie tam dowiesz się, jak komfortowo możesz zamieszkać w jednym z najwyższych i najbardziej spektakularnych budynków w stolicy. To także idealna szansa na zapoznanie się z ofertą lokali, które perfekcyjnie sprawdzą się w funkcji nieruchomości inwestycyjnej pod wynajem. Budynek będzie mieścił w sobie bowiem 33 lokale usługowe, 892 apartamenty, 380 biur oraz 170 apartamentów hotelowych, To wszystko wzbogacone zostanie o 1096 miejsc garażowych, 18 wind i efektownie zaprojektowane części wspólne, które godnie uzupełniają elegancki charakter inwestycji.

Promocja na miejsca garażowe dotyczy wszystkich osób, które zdecydują się na zakup nieruchomości o powierzchni powyżej 30 m2. Upust w wysokości 30% pozwoli zaoszczędzić znaczną sumę, dla której z pewnością znajdziesz właściwe zastosowanie.

Wykorzystaj nadążającą się okazję, przyjdź na Dni Otwarte i zainwestuj środki w nowoczesny, prestiżowy apartament bądź lokal usługowy, w topowym, warszawskim budynku.