13 września, 2016Strona główna

Promocja na wybrane mieszkania!

Grupa Inwest oferuje przestronne mieszkania z inwestycji Siedlecka 60. Już teraz klienci mogą skorzystać z promocji i nabyć lokum w atrakcyjnej cenie.

Grupa Inwest oferuje przestronne mieszkania z inwestycji Siedlecka 60 (inne inwestycje dewelopera: tutaj). Już teraz klienci mogą skorzystać z promocji i nabyć lokum w atrakcyjnej cenie.

Siedlecka 60 to kameralna inwestycja w dzielnicy Praga-Północ. Obiekt liczy zaledwie 30 mieszkań, do których przyporządkowano balkony lub tarasy. Inwestycję wyposażono w halę garażową oraz windę.

Obecnie deweloper wprowadził promocję na 4 „M”. Dwach z nich posiada metraż 4 pokoje i metraż 64 oraz 64,2 m2, pozostałe dwa liczą po 3 pokoje i mają powierzchnie odpowiednio 53 oraz 53,5 m2. Mieszkanie nr 20 (64 m2) zostało wykończone „pod klucz”.

Siedlecka 60 to dostęp do pełnej infrastruktury oraz liczne połączenia komunikacji miejskiej, które zapewnią dogodny dojazd do wybranej części miasta. W pobliżu inwestycji działa wiele placówek edukacyjnych, przedszkola oraz obiekty handlowo-usługowe i centrum handlowe.

Zobacz inne inwestycje na Pradze-Północ.