22 lutego, 2019Strona główna

Przedsprzedaż mieszkań w nowej inwestycji

Deweloper J.W. Construction Holding S.A. informuje, iż rozpoczął sprzedaż mieszkań, wchodzących w skład nowo realizowanej inwestycji o nazwie Willa Wiślana. To niezwykle estetyczne i atrakcyjnie zlokalizowane osiedle, zaspokoi Twoje oczekiwania względem jakości oraz funkcjonalności.

Budynek składa się z sześciu kondygnacji naziemnych oraz podziemnej hali garażowej. Na poziomie parteru, przewidziano lokale handlowo – usługowe. Deweloper postawił na popularne układy i powierzchnie mieszkań, które cieszą się największym uznaniem w oczach klientów. 66 lokali posiada układ 2- pokojowy, kolejne 12 3-pokojowy. Ich powierzchnia waha się od 28,4 m2 do 51,9 m2. Przestronne balkony, umożliwiają aranżację dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej o prywatnym charakterze.

Dlaczego warto zamieszkać na warszawskiej Białołęce? Dzielnica ta charakteryzuje się bogato rozwiniętą infrastrukturą, dostępną na wyciagnięcie ręki a także dogodnym dojazdem do centrum, dzięki bliskości trasy północnej. Duża ilość terenów zielonych i spokojniejsza atmosfera, stanowią dodatkowe atuty. To właśnie tam możesz cieszyć się z bliskości licznych tras spacerowych i rowerowych oraz aktywnego wypoczynku w otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie rzeki.

Budynek objęty zostanie całodobową ochroną, co znacząco podniesie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Warto także dodać, iż nowoczesny projekt mieszkań, zapewnia niskie koszty ich eksploatacji a konkurencyjne ceny, z łatwością przekonają szerokie grono klientów.

Zobacz inne inwestycje na Białołęce.