Autor: Iza
20 lutego, 2019Newsy

Przekonaj się ile zyskasz, mieszkając na Osiedlu Familia!

Osiedle Familia to atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej, położne w zachodniej części Wrocławia. Inwestycja została zaplanowana z myślą o klientach, którzy cenią sobie dobrą jakość i sprawdzone, funkcjonalne rozwiązania a jednocześnie poszukują nieruchomości w przystępnej cenie.

Projektując to osiedle, deweloper Centre of Trade Estate S.A. postawił na dostępność cenową. Domy można kupić już za 499 000 złotych brutto. Oczywiście jest  to kwota uwzględniająca przynależną do nich działkę.

Podczas budowy zastosowano tradycyjną technologię oraz wyłącznie sprawdzone materiały, pochodzące od renomowanych producentów. Kameralny, rodzinny charakter osiedla tworzy przyjazną, dającą poczucie bezpieczeństwa atmosferę. Każdy lokal posiada antywłamaniowe drzwi wejściowe.

W częściach wspólnych znajdują się drogi wewnętrzne, nowoczesny i bezpiecznie wyposażony plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna. Realizacja osiedla przewidziana została w pięciu etapach. Ostatni z nich, ma zostać zakończony w kwietniu 2020 roku.

Zaproponowane rozwiązania, zapewniają przestrzeń, która jest rzeczywiście przyjazna i pozwala na organizację życia rodzinnego w spokojnych i bezpiecznych warunkach. Zaproś swoich najbliższych do wymarzonego domu i zapewnij im komfort, na jaki zasługują. Zapoznaj się ze szczegółami oferty już teraz.