Autor: Dopoznania.pl
25 marca, 2019Newsy

Przestronne domy z ogrodami

W malowniczej, podpoznańskiej lokalizacji, w otoczeniu kojącej zmysły zieleni, powstaje Osiedle nad Łowiskiem. Jest to miejsce wyjątkowe, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, poszukującym przestronnego domu z ogrodem, w którym można wygodnie zamieszkać z całą rodziną.

To właśnie tutaj odnajdziesz optymalną przestrzeń, ciesząc się doskonałym standardem wykonania i wykończenia – zarówno budynków jak i części wspólnych. Zaproponowana przez dewelopera DAROM Sp. z o.o. zabudowa bliźniacza łączy należytą przestrzeń i poczucie prywatności, charakterystyczne dla domów jednorodzinnych z niższymi kosztami zakupu i późniejszej eksploatacji. Ponadto dostatecznie duże działki, pozwalają poczuć maksymalną swobodę.

Osiedle nad Łowiskiem składa się z dwóch typów lokali. Każdy z nich posiada układ dwukondygnacyjny. Lokal typu A oferuje 113,4 m2 powierzchni. Na parterze wydzielono pokój dzienny, kuchnię, łazienkę, pralnię i obszerną garderobę (mogącą pełnić funkcję dodatkowego pokoju). Na piętrze znajduje się obszerna sypialnia i garderoba. Lokale typu B oferują powierzchnię 111,6 m2 w analogicznym układzie. Zaproponowany podział pomieszczeń nie jest jednakże jedynym możliwym. Deweloper prezentuje trzy inne warianty – dom 2- pokojowy z jedną łazienką i aneksem kuchennym, dom 3- pokojowy z dwiema łazienkami i osobną kuchnią bądź dom 4- pokojowy z dwiema łazienkami i aneksem kuchennym. Wielkość działek, przynależnych do dostępnych jeszcze domów, waha się od 267,7 m2 do 417,9 m2. Który z nich wybierzesz?