Autor: Iza
22 marca, 2019Newsy

Przestronny dom dla rodziny

Twoja rodzina się powiększyła? A może zależy Ci na wygospodarowaniu oddzielnego pomierzenia na pracownię? Często przyjmujesz gości i chcesz by mieli do dyspozycji osobny pokój? Planując zakup domu warto przemyśleć różne potrzeby i postawić na projekt, który nie będzie wymuszał godzenia się na kompromisy.

Przykład odpowiednio przestronnego domu, o wysokiej jakości i funkcjonalnym układzie znajdziesz na Osiedlu Zacisze zabudowa bliźniacza. Jest to nowocześnie zaprojektowana i pomysłowo zaaranżowana propozycja mieszkaniowa, pozwalająca prowadzić rzeczywiście komfortowy tryb życia.

Deweloper Poz Inwest Sp. z o.o. Sp. k. proponuje elegancką i estetyczną zabudowę bliźniaczą. Domy posiadają powierzchnię 130 m2, w układzie 6- pokojowym. W związku z czym, pozwolą wygospodarować prywatną sypialnię dla każdego członka rodziny oraz pomieszczenia o innym charakterze, dopasowanym do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Na parterze znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, gabinet, WC, pomieszczenie gospodarcze i garaż. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu. Na piętrze znajdują się cztery pokoje i łazienka. cena zakupu domu wynosi 499 000 złotych, co daje kwotę 3 831 zł/m2.

Osiedle położone jest w dobrze nasyconych infrastrukturalnie Komornikach, które zapewniają przyjazne, pełne zieleni otoczenie. Sprawdź szczegóły już dziś i zarezerwuj jeden z ostatnich, dostępnych jeszcze w sprzedaży domów o tak przestronnym wnętrzu.