Autor: Iza
12 kwietnia, 2019Newsy

Przykład doskonałej lokalizacji

Osiedle Nowe Złotniki może poszczycić się wieloma atutami funkcjonalnymi i estetycznymi ale nie było by tak perfekcyjnie dopracowaną propozycją, gdyby nie dokładnie przemyślana lokalizacja. Te przyjaźnie zaprojektowane domy szeregowe pod Poznaniem, pozwalają na prowadzenie podmiejskiego, spokojniejszego stylu życia, w zupełnie nowym wydaniu.

Osiedle zaproponowane przez Duda Development, oferuje nowe domy w gminie Suchy Las, które zaspokajają rzeczywiste potrzeby współczesnych klientów. Budynki położone są wzdłuż kameralnej ulicy, w spokojnym sąsiedztwie, w otoczeniu pełnym zieleni. Jednocześnie, ich mieszkańcy mogą swobodnie korzystać z szeregu udogodnień infrastrukturalnych, jakie ma do zaproponowania miejscowość Złotniki. Punkty handlowo – usługowe, urzędy, placówki oświatowe, klub fitness, przystanek komunikacji zbiorowej czy punkty gastronomiczne, pozwalają cieszyć się wygodą na co dzień. Szybki dojazd do Poznania czy trasy S11, ułatwia poruszanie się po całym regionie.

Okolica ta cieszy się szczególnie dużą popularnością, ze względu na mnogość terenów zielonych, które są odpowiednio przystosowane do aktywnego spędzania wolnego czasu. Do każdego domu na osiedlu Nowe Złotniki przynależy ogród, w którym możesz wypoczywać ciesząc się zacisznym charakterem okolicy. To prawdziwa przystań w otoczeniu zieleni, która da wytchnienie od zgiełku i tłoku, jaki panuje w centrum większych aglomeracji.

Tak wysokiej jakości, nowy dom w Złotnikach, będzie inwestycją na długie lata i posłuży nie tylko temu pokoleniu, które zdecydowało się na jego zakup.

 

Zobacz nowe mieszkania w Gminie Suchy Las