Autor: Iza
23 kwietnia, 2019Newsy

Rabat na miejsca garażowe

Nowe mieszkania w Warszawie z central parkiem – brzmi jak marzenie? Taka wizja codzienności może stać się Twoim udziałem. Osiedle Bliska Wola ma do zaoferowania znacznie więcej – przekonaj się o zaletach inwestycji już dziś i wykorzystaj szansę na zakup miejsca garażowego z rabatem.

Osiedle od J.W. Construction Holding S.A. prezentuje wysoki poziom i szereg nowoczesnych udogodnień. Ma ono charakter multifunkcjonalny, dzięki czemu stwarza przyjazne warunki do życia. Nowoczesny design z imponującymi przeszkleniami, zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z okien wyższych kondygnacji, roztacza się niezwykła panorama na centrum miasta. W częściach wspólnych, oprócz typowych udogodnień, spotykanych w większości nowych osiedli, znajduje się pralnia, recepcja i ochrona. Chcesz kupić nowe mieszkanie w Warszawie? Niezależnie od tego, czy przeprowadzisz się do niego, czy przeznaczysz na wynajem, postaw na warszawskie Odolany.

Dodatkowo, właśnie teraz, oferta osiedla Bliska Wola uzupełniona została o atrakcyjną promocję. Każdy, kto zdecyduje się na zakup mieszkania o powierzchni powyżej 30 m2, otrzyma 30% rabatu na miejsce garażowe. Pomyśl jak komfortowo będziesz wracać do siebie, mając na uwadze to, że miejsce postojowe, w nowoczesnej hali garażowej, zawsze czeka wolne.

Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i postaw na inwestycję, położoną w dogodnej bliskości centrum. To właśnie tam możesz wieść taki styl życia, o jakim od dawna marzyłeś!

 

Zobacz inne mieszkania na Woli