28 sierpnia, 2017Newsy

Restauracja w stylu pubu irlandzkiego zadba o wszystkich gości

Poszukujesz optymalnej formy inwestycji posiadanych środków, w luksusową nieruchomość pod wynajem. Jeżeli nie chcesz samodzielnie podejmować się koordynacji prac, związanych z obsługą apartamentu, to postaw na możliwości, jakie daje Hotel Mikołajki

Poszukujesz optymalnej formy inwestycji posiadanych środków, w luksusową nieruchomość pod wynajem. Jeżeli nie chcesz samodzielnie podejmować się koordynacji prac, związanych z obsługą apartamentu, to postaw na możliwości, jakie daje Hotel Mikołajki.

Jest to okazała i wysmakowana architektonicznie propozycja od dewelopera INPRO, która oferuje zysk z wynajmu apartamentu, wchodzącego w skład kompleksu hotelowego. Pośród licznych udogodnień infrastrukturalnych, jakie ma do zaoferowania Hotel Mikołajki, na szczególną uwagę zasługuje restauracja, zaaranżowana w stylu pubu irlandzkiego. Wystrój lokalu oraz proponowany przez niego widok z przeszklonych ścian, zaspokoi nawet najbardziej wygórowane potrzeby. To tutaj, z powodzeniem można zorganizować spotkanie z przyjaciółmi, uroczystość rodzinną czy rozmowy biznesowe. Karta win oraz drinków, odpowie na zróżnicowane i wyszukane potrzeby koneserów a odpowiednio skomponowane menu, zachwyci za każdym razem.

Do tak elegancko oraz pomysłowo zaaranżowanej przestrzeni, chętnie przyjeżdżać będą osoby poszukujące wytchnienia od codziennej monotonii i ceniące sobie wysoki standard wnętrz, w których przebywają. Dla Ciebie, jako inwestora jest to znakomita okazja, by pomnażać posiadane środki a jednocześnie, korzystać z nabytego apartamentu, w ramach pobytów właścicielskich.

W sprzedaży pozostały jeszcze dwie nieruchomości o powierzchni 67,70 m2 oraz 103,60 m2, z tarasem, gotowe do zamieszkania od zaraz. Ich ceny wahają się od 18 000 zł/m2 do 19 500 zł/m2.