Autor: Dopoznania.pl
22 lutego, 2023Newsy

Rezydencja Ogród Saski – Twoje nowe mieszkanie w centrum Lublina

Nowy projekt dewelopera Mota-Engil Central Europe S.A. to synonim komfortu, jakości i luksusu. Usytuowaną w samym sercu Lublina inwestycję, Rezydencja Ogród Saski, polecić należy nabywcom, którzy cenią wygodę i miejski klimat. Szeroki wybór metraży i układów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno prywatni klienci, jak i osoby, które planują zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Realizacja projektu została podzielona na dwa etapy, w ramach których powstanie łącznie 325 nowoczesnych mieszkań. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach klientów, poszukujących nowego mieszkania w centrum Lublina, deweloper Mota-Engil Central Europe S.A. przewidział lokale w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie zaplanowanych „M” mieszczą się w przedziale od 25 do aż 159 m2. W ramach inwestycji oddanych zostanie także 7 lokali usługowych.

Jednym z wyróżników Rezydencji Ogród Saski jest estetyka i dbałość o najmniejsze detale. Elewację wykonano z najwyższej jakości materiałów, zaś wnętrze przestrzeni wspólnych to połączenie ponadczasowych odcieni: czerni, bieli, brązu. Charakteru całości nadają elementy w kolorze żółtego złota. W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, deweloper zadbał o monitoring i ochronę.

Mówiąc o zaletach tej propozycji, nie można zapomnieć o doskonale dobranej lokalizacji. Projekt powstaje w samym sercu Lublina, konkretnie na terenie historycznej dzielnicy miasta – na Wieniawie. Śródmiejski charakter inwestycji przekłada się na codzienną wygodę mieszkańców, tu wszystko jest pod ręką!

Osoby, które zdecydowały się na własne cztery kąty w tej okolicy, doceniają dostępność punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych, przystanków komunikacji miejskiej czy restauracji. W sąsiedztwie nie brakuje również klubów fitness oraz miejsc związanych z kulturą. Położenie w centrum Lublina nie wyklucza jednak opcji codziennego relaksu na świeżym powietrzu. Nazwa inwestycji dewelopera Mota-Engil Central Europe S.A. nie jest dziełem przypadku. Mieszkania usytuowane są tuż obok przepięknego Ogrodu Saskiego.

Jeżeli stawiasz na jakość, funkcjonalność, indywidualne rozwiązania i lokalizację, dzięki której będziesz mógł wykorzystać potencjał życia w dużym mieście – jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i zamelduj się w Rezydencji Ogród Saski.