Autor: Dopoznania.pl
27 listopada, 2020Newsy

Rodzinne domy szeregowe w Skórzewie

Planujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Poszukujesz przestrzeni, która spełni oczekiwania całej Twojej rodziny? Zależy Ci na połączeniu podmiejskiego spokoju i codziennej wygody? Poznaj osiedle nowych domów w zabudowie szeregowej w Skórzewie k. Poznania.

Oferowana przez dewelopera ST Home inwestycja składać się będzie z segmentów o powierzchni 78,84 m2, 82,62 m2 i 87,14 m2. Przemyślany rozkład pomieszczeń zapewni wszystkim domownikom odpowiednią dozę swobody i prywatności. Zaplanowany jako strefa dzienna parter, składać się będzie z przestronnego salonu z wyjściem do ogrodu, aneksu kuchennego z oknem, pomieszczenia gospodarczego oraz niewielkiej toalety. Z kolei, pełniące rolę strefy prywatnej piętro, zarezerwowane zostało dla trzech sypialni oraz obszernej łazienki, która pomieści prysznic i wannę. Całość uzupełnia prywatny, przydomowy ogródek (46-48 m2, 140 m2) – idealny na poranną kawę oraz weekendowy relaks. Nabywcy nowych domów w Skórzewie zyskają także wyłożone kostką brukową miejsca parkingowe.

Jedną z największych zalet realizowanego przez ST Home osiedla jest atrakcyjna lokalizacja. Położone w okolicy Poznania Skórzewo pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu inwestycji znaleźć można sklepy, centrum handlowe, lokale gastronomiczne, klub fitness oraz placówki edukacyjne. W poszukiwaniu odpoczynku na łonie natury warto zajrzeć do Lasu Zakrzewskiego czy nad Jezioro Lusowskie.

Zgodnie z planem realizacja nowych domów od ST Home zakończy się we wrześniu 2021 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i zamieszkaj w Skórzewie.