Autor: Dopoznania.pl
7 kwietnia, 2021Newsy

Rodzinne domy w Dachowej k. Poznania

Planujesz zakup nowego domu pod Poznaniem? Sprawdź ofertę kontynuacji doskonale przyjętej inwestycji w Dachowej. W ramach II etapu Osiedle Przyjaznego deweloper R.F. Construction odda przestronne domy, dedykowane w szczególności rodzinom z dziećmi.

W ramach nowego osiedla w gminie Kórnik oddanych zostanie 28 lokali w zabudowie bliźniaczej. Domy oferują dobrze rozplanowane 73,10 m2 komfortowej przestrzeni. Na parterze znajdzie się salon z aneksem kuchennym, wiatrołap oraz toaleta. Z kolei piętro zajmą trzy sypialnie i łazienka. Nowe domy w Dachowej pod Poznaniem zyskają także poddasza liczące 18,20 m2. Kolejnym atutem Osiedla Przyjaznego są prywatne ogródki oraz dwa miejsca postojowe przynależne do każdego segmentu.

Oferowane przez R.F. Construction osiedle powstaje w miejscowości Dachowa, leżącej na terenie gminy Kórnik. Miejsce to łączy dobry dostęp do niezbędnych udogodnień ze spokojem przedmieścia. W pobliżu Osiedla Przyjaznego w Dachowej znaleźć można m.in. sklepy, punkty usługowe czy placówki edukacyjne. Problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem.

Skontaktuj się z deweloperem, zapytaj o aktualną ofertę i wybierz nowy dom pod Poznaniem.