Autor: Dopoznania.pl
15 lutego, 2021Newsy

Rodzinne mieszkania na Junikowie

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Poszukujesz komfortowej, przyjaznej do życia przestrzeni dla całej swojej rodziny? Zamelduj się na Junikowie! To tam deweloper FB Antczak realizuje inwestycję Ziębicka 14. Budowa osiedla wystartowała w III kwartale 2020 roku. Zgodnie z przyjętym harmonogramem lokale zostaną oddane do użytku w II kwartale 2022 roku.  

Zakup nowego mieszkania przy ulicy Ziębickiej w Poznaniu polecić należy klientom poszukującym odpowiedniego balansu pomiędzy miejską wygodą a spokojem i sąsiedztwem natury. Junikowo pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu oferowanego osiedla znajdują się m.in. sklepy, lokale usługowe, kluby sportowe, przedszkola czy szkoły. Problemu nie stanowi także komunikacja z centrum i innymi częściami Poznania. Z drugiej zaś strony inwestycja Ziębicka 14 usytuowana jest w pobliżu zieleni, która zadowoli każdego miłośnika relaksu czy sportu na świeżym powietrzu. Wśród okolicznych terenów rekreacyjnych wymienić można: Lasek Marceliński, Strumień Junikowski oraz Południowo-Zachodni Klin Zieleni.

Przyjrzyjmy się bliżej samej inwestycji. Deweloper FB Antczak zaplanował realizację 134 funkcjonalnych mieszkań dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb kupujących. W ramach osiedla Ziębicka 14 oddane zostaną lokale 2- i 3-pokojowe, mieszczące się w przedziale od 37 do 73 m2. Mieszkania parterowe dysponować będą prywatnymi ogródkami, z kolei nabywcy, którzy zdecydują się na nowe „M” na piętrze zyskają balkon lub taras.

Nowe osiedle na Junikowie w idealny sposób łączy elegancki styl, zielone sąsiedztwo i codzienny komfort, oferując bezpieczną przestrzeń dla rodzin z dziećmi. Skontaktuj się z biurem sprzedaży, zapytaj o aktualną ofertę i odnajdź harmonię na Ziębickiej!