Autor: Dopoznania.pl
25 listopada, 2019Newsy

Rodzinne mieszkania na Pradze Południe

Konstans Grochowska 75/77Inwestycja deweloperska przy ulicy Grochowskiej 75/77 w Warszawie oferuje przestronne mieszkania w układach 3- i 4-pokojowych. Sprawdź szczegóły i wybierz nowe „M” w dzielnicy Praga Południe.

Konstans Grochowska 75/77Wybierając mieszkanie dla całej rodziny w Warszawie, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Podstawowym z nich jest odpowiednia wielkość lokalu, zapewniająca komfort i swobodę wszystkim domownikom. W aktualnej ofercie sprzedaży inwestycji Grochowska 75/77 znajdziesz duże mieszkania w układach 3- i 4-pokojowych. Powierzchnie proponowanych przez Konstans mieszkań na Pradze Południe mieszczą się w przedziale od 57,69 do 72,33 m2. Osobom potrzebującym naprawdę dużej przestrzeni dedykowany jest lokal nr 30. Na przestrzeni 87,61 m2 rozmieszczonych zostało pięć funkcjonalnych pokoi.

Kolejnym czynnikiem decydującym o zakupie nowego mieszkania dla rodziny jest lokalizacja. Osoby, które zdecydują się na nieruchomość od dewelopera Konstans będą mogły cieszyć się bliskością przedszkola oraz Szkoły Podstawowej nr 163. W okolicy nie brakuje też punktów handlowych, takich jak: Centrum Handlowe King Cross Praga, Centrum Handlowe Atrium Promenada z kinem Cinema City czy bazarek Szembeka. W wolnym czasie wybrać się można do parku im. Jana Szypowskiego „Leśnika”, gdzie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz ogrodu jordanowskiego z boiskami sportowymi.

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz nowe mieszkanie na Pradze Południe, które spełni oczekiwania całej Twojej rodziny.