Autor: Dopoznania.pl
20 listopada, 2020Newsy

Rodzinne mieszkania przy ul. Bułgarskiej

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Szukasz wygodnej przestrzeni, która zapewni swobodę całej Twojej rodzinie? Cenisz atrakcyjną lokalizację, łączącą w sobie liczne zalety? Inwestycja mieszkaniowa Bułgarska 59 spełni wszystkie Twoje oczekiwania! W ramach oferty dewelopera SJM Apartments czekają ostatnie, gotowe do odbioru lokale 3-pokojowe.

Realizacja II etapu inwestycji przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu dobiegła końca. Szczęśliwi nabywcy odbierają klucze do swoich wymarzonych czterech kątów, a Ci którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup nieruchomości mają ostatnią szansę, aby skorzystać z oferty dewelopera. Wśród puli dostępnych lokali znaleźć można mieszkania w układach 3-pokojowych o powierzchni od około 61 m2 do około 73 m2. Metraż ten idealnie sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi. Dwie oddzielne sypialnie i jasny salon pozwolą na wygospodarowanie indywidualnej strefy dla rodziców oraz młodszych domowników. Warto dodać, że lokale te posiadają także funkcjonalne balkony z widokiem na patio.

To nie koniec korzyści. W pobliżu Bułgarskiej 59 działają placówki edukacyjne na różnych etapach kształcenia, co z pewnością ułatwi organizację codziennych obowiązków. Ponadto w sąsiedztwie inwestycji znaleźć można wszystko, co niezbędne na co dzień, w tym: sklepy, punkty usługowe, centrum handlowe, lokale gastronomiczne czy ośrodki zdrowia.  W okolicy nie brakuje również miejsc związanych z kulturą. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle klimatyczne Kino Bułgarska 19. Z kolei w poszukiwaniu relaksu na świeżym powietrzu warto wybrać się do Parku Kasprowicza.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje nowe mieszkanie na Grunwaldzie w Poznaniu!