Autor: Dopoznania.pl
21 czerwca, 2021Newsy

Rodzinne mieszkania z tarasami w Kórniku

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Poznania? Zależy Ci na dobrze rozwiniętej miejscowości, która łączy codzienną wygodę z podmiejskim spokoju? Postaw na Kórnik! To tam deweloper WESLEY-BO Sp. Jawna Wiesław i Karolina Borawscy realizuje drugi etap inwestycji Zielony Zakątek.  

W ramach najnowszego etapu przedsięwzięcia inwestor zaproponował klientom dwa typy nieruchomości – mieszkania parterowe z ogródkami i mieszkania na piętrze z tarasami. Wszystkie lokale z ogródkami znalazły już swoich nabywców.

W ramach aktualnej oferty sprzedaży znaleźć można liczące 73,80 m2 mieszkania w układach 3-pokojowych. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienka. Dodatkowymi atutami oferowanych przez dewelopera nowych mieszkań w Kórniku są dwa miejsca postojowe oraz funkcjonalny taras.

Osiedle Zielony Zakątek II to propozycja skrojona na miarę potrzeb klientów, którzy z jednej strony cenią spokój i kameralną atmosferę, z drugiej zaś nie chcą rezygnować z dostępu do udogodnień oraz dobrego dojazdu do Poznania. W pobliżu inwestycji działają m.in.: sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne, ośrodek zdrowia, banki. Należy dodać, że Kórnik jest świetnie skomunikowany ze stolicą wielkopolski. Całość uzupełniają okoliczne tereny rekreacyjne z Arboretum i Jeziorem Kórnickim na czele.

Skontaktuj się z biurem sprzedaż WESLEY-BO i spełnij marzenia o własnym mieszkaniu blisko Poznania.