Autor: Dopoznania.pl
23 lipca, 2021Newsy

Rodzinne Podolany dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi

Osiedle Rodzinne Podolany zaprojektowane zostało z myślą o klientach, którzy poszukują przestronnego i przyjaznego do życia miejsca w granicach Poznania. Z myślą o potrzebach nabywców, deweloper Sky Investments realizuje domy szeregowe i mieszkania dwupoziomowe. Zlokalizowaną przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu inwestycję, polecamy szczególnej uwadze rodzin z dziećmi.

Od momentu premiery, która miała miejsce w styczniu 2019 roku, osiedle Rodzinne Podolany zyskało dużą popularność wśród osób poszukujących dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej, bądź domu w Poznaniu. Jedną z przyczyn tego sukcesu jest atrakcyjna lokalizacja - Podolany pochwalić się mogą kompletnym zapleczem handlowo-usługowym. Po drugie, propozycja Sky Investments wyróżnia się, ponieważ dotąd brakowało w granicach miasta lokali w zabudowie szeregowej. Nie bez znaczenia jest także estetyka, bezpieczeństwo (osiedle zamknięte), dobre zagospodarowanie osiedla (chodniki, oświetlenie, drogi wewnętrzne) oraz przemyślany układ pomieszczeń.

Docelowo w ramach osiedla Rodzinne Podolany oddanych zostanie dziewięć szeregów, mieszczących łącznie 99 lokali – w tym mieszkania dwupoziomowe z tarasami na dachu oraz domy z ogrodami. Duża część inwestycji została oddana do użytku, a już wkrótce kolejni nabywcy otrzymają klucze do swoich własnych czterech kątów. Jednocześnie trwa sprzedaż IV etapu osiedla. – Zainteresowanie naszą ofertą jest spore. To ostatnia szansa, by zarezerwować własny dom i w przyszłości zamieszkać na Rodzinnych Podolanach – informuje Katarzyna Piwczyńska, z biura sprzedaży Sky Investments.

Lokalizacja dla rodzin

Wśród klientów dewelopera Sky Investments nie brakuje rodzin z dziećmi. Ta grupa kupujących zwraca szczególną uwagę na to, aby nowe miejsce do życia zapewniało komfort i odpowiednią dozę swobody wszystkim domownikom. Projekt dwupoziomowego mieszkania na Rodzinnych Podolanach zakłada podział na parter z salonem i aneksem kuchennym oraz piętro z trzema sypialniami. Takie rozwiązanie jest przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” i spodobało się wielu nabywcom. W kontekście przestrzeni, ważne będzie otoczenie, to znaczy: niska zabudowa, najlepiej jednorodzinna, zarówno w ramach inwestycji, jak i w sąsiedztwie. Na osiedlu budowanym przy ul. Heleny Rzepeckiej powstanie plac zabaw, a o tym, że ma to znaczenie dla przyszłych mieszkańców, przede wszystkim tych najmłodszych, nikogo nie trzeba przekonywać. – Całość udogodnień uzupełni mała architektura oraz zamknięta konwencja osiedla. To wpływa pozytywnie na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dla naszych klientów, a co za tym idzie, również dla nas, są to wartości kluczowe przy tworzeniu inwestycji – podkreśla Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.

Podolany, jako część znanej i lubianej przez poznaniaków, dzielnicy Jeżyce, zapewnia dogodny dostęp do najważniejszych udogodnień. W pobliżu osiedla Rodzinne Podolany działają m.in. sklepy, punkty usługowe, centrum handlowe Galeria Podolany, placówki edukacyjne. Ponadto okolica sprzyja wycieczkom rowerowym. – Wyjeżdżając z naszego osiedla, ścieżką rowerową przy ulicy Strzeszyńskiej dojedziemy nad Strzeszynek i Rusałkę, czyli dwa jeziora uwielbiane przez poznaniaków – mówi Katarzyna Piwczyńska.

Dziś kluczem do tego, by trafić w gusta klientów jest spełnienie wielu czynników, do których z pewnością należą: ciekawy, funkcjonalny projekt osiedla i poszczególnych mieszkań, wysoki standard, solidność wykonania, dogodna lokalizacja z dostępem do infrastruktury miejskiej oraz terenów zielonych. – Wybierając dewelopera, klienci liczą na wysoką jakość życia, a mieszkanie stanowi dla nich ważną inwestycję – podsumowuje Katarzyna Piwczyńska z firmy Sky Investments.