Autor: Dopoznania.pl
20 maja, 2020Newsy

Rodzinne Podolany – dom z ogrodem w Poznaniu

Osiedle Rodzinne Podolany to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o własnym kawałku zieleni w mieście. Oferta dewelopera Sky Investments obejmuje komfortowe domy z ogrodami. Sprawdź szczegóły i postaw na Podolany.

Aktualnie trwa sprzedaż III etapu inwestycji, na który składa się 18 domów w zabudowie szeregowej. Każdy z proponowanych segmentów liczy 91 m2. Metraż ten doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi. Poza wygodnym wnętrzem, nabywcy zyskują również prywatny ogród, przestrzeń idealną do rodzinnych spotkań czy słodkiego lenistwa na świeżym powietrzu.  – W pierwszym etapie inwestycji powstały 24 mieszkania dwupoziomowe o powierzchniach około 76 – 79 mkw. wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok 18 mkw. każdy – mówi Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments. – Tak duża, prywatna przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu jest unikatową cechą naszej inwestycji na Podolanach – dodaje.

Rodzinne Podolany zachęcają również atrakcyjną lokalizacją. Dogodne położenie – między Strzeszynem od północnego zachodu a centrum Poznania od południowego wschodu – sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą jednocześnie korzystać z uroków terenów zielonych, jak i tętniącego życiem serca miasta.

Otaczająca mieszkańców przyroda z pewnością poprawia jakość powietrza, ale jest również przestrzenią do wypoczynku i aktywnego spędzania czasu. Jeśli o rowerach mowa, to warto wspomnieć o infrastrukturze wokół Rodzinnych Podolan. – Rowerowa Mapa Poznania objęła również najbliższe sąsiedztwo ulicy Heleny Rzepeckiej, przy której zlokalizowana jest nasza inwestycja. Cieszy nas również fakt, że na ulicy Szarych Szeregów - tylko 500 m od osiedla - znajduje się stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka. W okolicy znaleźć można również liczne trasy biegowe.

Ponadto w pobliżu inwestycji mieszkaniowej na Podolanach znaleźć można plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej i koszykówki. Co istotne, nie brakuje tu także sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej.