Autor: Dopoznania.pl
22 stycznia, 2021Newsy

Rodzinne Podolany - osiedle powiększa się o kolejne budynki i zyskuje nowych mieszkańców

Składające się z dwupoziomowych mieszkań i domów szeregowych Osiedle Rodzinne Podolany w Poznaniu, regularnie się powiększa. Deweloper przekazał już klucze nabywcom nieruchomości zrealizowanych w ramach I i III etapu. Jednocześnie trwają także prace budowlane związane z kolejnymi szeregami.

Rodzinne Podolany zlokalizowane są przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. Na architekturę osiedla składają się zarówno dwupoziomowe mieszkania o powierzchni ok. 76 i 79 m2 z przynależnymi tarasami, jak i domy z ogrodami o powierzchni ok. 99 m2. Oba warianty łączy funkcjonalny rozkład pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Na parterze rozmieszczono salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze oraz toaletę. Z kolei piętro zajmują trzy pokoje oraz łazienka.

Najlepszym potwierdzeniem atrakcyjności propozycji dewelopera Sky Investments jest zaufanie klientów. Ponad 60 lokali zostało już sprzedanych lub zarezerwowanych. Etapy I i III, na które składają się szeregi oznaczone literami A, B, D, E oraz G są zakończone, a lokale zostały przekazane przyszłym mieszkańcom.

Wskazana część inwestycji otrzymała pozwolenie na użytkowanie, co zgodnie z przepisami, pozwala nam wręczać klucze nabywcom. Cieszymy się, że mimo trwającej pandemii, możemy przeprowadzać całą procedurę - rzecz jasna z zachowaniem wymaganych środków ostrożności. – wyjaśnia Małgorzata Walczak-Łondka, Manager Rozwoju Biznesu i Sprzedaży Sky Investments.

Zgodnie z wcześniejszymi planami, inwestycja dewelopera Sky Investments będzie się konsekwentnie rozwijała. Aktualnie trwa budowa etapu II, obejmującego szeregi C i F. W pierwszym z nich budowanych jest 16 mieszkań dwupoziomowych, o powierzchni ok. 76 i 79 m2 z tarasami na ostatniej kondygnacji. Natomiast w szeregu oznaczonym literą F znajdzie się osiem domów o powierzchni ok. 99 m2, położonych na działkach 252-448 m2. – Wykonawcy wymurowali ściany parteru i piętra w każdym z szeregów, co oznacza, że osiągnięto stan surowy otwarty. Po zakończeniu tego etapu zostanie zamontowana więźba dachowa i pokrycie dachu. Następnie zamontowana zostanie stolarka okienna. Oba szeregi będą w pełni gotowe w IV kwartale 2021. W sprzedaży pozostały już tylko 4 lokale – informuje Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments.

Dużą zaletą nowych domów i mieszkań na Podolanach jest atrakcyjna lokalizacja w obrębie Poznania, co jest rzadkością przy zabudowie tego typu. Co ważne dla klientów firmy Sky Investments, z Podolan jest blisko zarówno na zielony Strzeszyn, jak i do centrum.

Niebawem uruchomiony zostanie premierowo IV etap sprzedaży mieszkań. Ponadto deweloper ma ciekawe perspektywy wykraczające poza administracyjne granice miasta. - W obecnym roku planujemy nowe inwestycje i to nie tylko w Poznaniu! O nowych działaniach i premierze na rynku deweloperskim będziemy na bieżąco informować – podsumowuje Małgorzata Walczak-Łondka, reprezentująca Sky Investments.